Başkanımız Telegol'deydi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkanımız Telegol'deydi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Başkanımız Bu Gece Telegol'e Konuk Olacak

baylar kanaltürk'ün sitesinden seyredilmiyor link paylaşırsanız sevinirim.

Malum evde televizyonlar dizilere tutsak

Beyler baskan canli yayinda olacakmi yoksa röportaj veya telefon baglantisi olmasin. Telegolden hersey beklenir. :D

S.U.: ronaldinho ile ilgileniyor musunuz?

Ü.A.: Aldik!

S.U.:
serhat-ulueren-tanitici-reklamdan-korktu-vide-3095525_o.jpg

Kimsenin bildiği birşey yoksa kulüpten de bi haber çıkmadıysa Başkan en fazla telefonla bağlanacak demekki. Boşuna heyecan yapmayalım! Bu arada Gargamel'i de tebrik etmek lazım bizi 3 saattir ayakta bekletiyo başkan gelecek diye!

Programa katılcak olsa Kanaltürk bağır bağır anons ederdi Gargamelin rating oyunları işte en iyi ihtimal telefonla bağlanır

Birisi söylemişti forumda hatırlayamadım ama çok doğru söylemiş ; Geçen sene Adnan Polat bu programa katılacak olsa kıyametleri kopartırdık sinirden. Şimdi Ünal Aysal çıkacak diye bir umutla dakikaları sayar olduk niye böyle olduk?

beyler başkan ne zaman bi yere telefonla baglandı bu stada maç öncesi baglantımı ya :D

herzaman katıldıgı programlar yüz yüze canlıydı

Birisi söylemişti forumda hatırlayamadım ama çok doğru söylemiş ; Geçen sene Adnan Polat bu programa katılacak olsa kıyametleri kopartırdık sinirden. Şimdi Ünal Aysal çıkacak diye bir umutla dakikaları sayar olduk niye böyle olduk?

Adnan başkan çıktıgı zaman 2012 kriterleri diyordu para yok diyordu iyi şeyler söylemiyordu Ünal başkan güzel şeyler sölüyor fark o bence :)

Bence geçen sefer ki banttan açıklamalarını girecekler, telefonla katılacağını ben de sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt