Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Oldu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Olacak

Bi tarafta çirkeflik bi tarafta asalet olay budur.Başkanında taraftarına hepsi aynı bok bunların.

nasıl bir yayın oldu bu adam bastı fırçayı gitti ****

Tff açıklama yaptığında nihat keli nerdeydi?

Şurda Fatih terim olacaktı başkan olarak Nihatada,brandatda böyle konusdurmazdı Ünal aysal iyi hoş ama çok beyfendi başkanlık için çok çok beyfendi

Galatasaray Başkanı böyle olmak zorunda iso...

Bu lavuğun karşısına yönetici değil Oğuz Altay'ı çıkartacan iki kelime edemez karşısında nihat şaklabanı..

Madem evvelinden anlastiniz.. Kupanin o gece stadinizda ne isi vardi? bunuda acikla Nihat!!!

ohohohohhohohh çok pis koymuş nihat'a kıpkırmızı oldu lan :D:D:D:D:D:D

ünal reis çok kısa konuştun ağzının payını vermek lazımdı 2.numaranın

İspat ettikleri gibi çok namussuz bir camia az önce yine gördük.

Ya düsünün sen birisini öldürüyorsun sonra diyorsun ki, ya abi ben ne yapayim, adam benim bicagimin üstüne atladi... tam rezalet sucu bizde buluyor, siz TT ARena da hayvanlar gibi sevinirken biz birsey yaptik mi ? Topuz öyle sevinirken tahrik edici degilmiydi ? Volkan Götünle topu tutunca sik hareket miydi ? at gözlüklerinle kendi islerini görmüyorlar cidden ayip.

ne fırçası be adam ortalık karıştırma peşinde kendi fitilini çekti artık başkan felan olamaz fbye bizim başkan cevap vermedi asil adam

ha bu arada sevilmiş gözün davası olmazmış nihat efendi

Galatasaray Başkanı böyle olmak zorunda iso...

Bu lavuğun karşısına yönetici değil Oğuz Altay'ı çıkartacan iki kelime edemez karşısında nihat şaklabanı..

Abi yok ya bu kadarı fazla masaya yumrugunu vurması lazım gazetecıler bıle soru sorarken cekınmesi gerek Nihat kım Galatasaray başkanı var orda bızı temsil ediyor nihat kim azizin köpeği yemın ederım cok istiyorum Fatih terimin başkan olmasını parti kursun oy vermezsem adam değilim o kadar çok seviyorum yani..:p;)

Kel Nihat ın haklı olduğu şeyler var....1- Kupayı sahada almadan gitmeyiz diye sonuna kadar bastıran Terim. Başkana kalsa soyunma odasında almayı kabul ederdi. 2- Birand ın kanlımı kansızmı manşeti hiç hoş değildi.

Ama gerisi palavra.

Çalgıcı karısı Nihat, yanar döner keltoş.1 yıl boyunca, 1 hafta önce soledıgını öbur hafta neden yuttun.Cas davasını neden çektiniz şikeci köpek önce bundan bahset.Aldığımız kupada 20 milyon fb ile birlikte g.girsin.

ben bizimkilerin yerinde olsam şu dakika itibariyle uefa, fifa ne gerekiyorsa yaptırır, amatöre yollatırdım bu çirkefleri, yemişim rekabetini, ezeli rakibini

Lan ne acitmisiz beee.. bunun acisini daha uzun süre atlatamazlar. Hatta aci dinmez, ama alisirlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt