Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Oldu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Başkanımız Ünal Aysal ve Nihat Özdemir Kanal D Ana Haber'e Konuk Olacak

Aha buraya yazıyorum:

Kaybedilen kupa finalinden sonra bu heriften bir salvo daha gelir, maksat sadece taraftarların gözünü boyamak, gazını almak.

Antu'ya girip bakarsanız bugüne kadar küfredilen adamın 10 dakikada kahraman ilan edildiğini göreceksiniz, adam amacına ulaştı.

Ünal Aysal'ı bir kez daha tebrik ediyorum. Böyle bir çirkeflik karşısında sakin kalmak büyük başarı.

Keşke yaşı biraz daha genç olsaydı Ünal Başkan'ın da 20 sene kalsaydı başımızda, resmen köpek muamelesi yaptı Nihat'a helal olsun.

o değilde nihat şampiyonluk yarınlara kaldııııııııııııııııııııııııııııııııııı :D

Nihat Tayyibin 1 minute tiyatrosunu oynadi aklinca,emir oyle gelmistir.Bizimde isimize gelir zaten.Nihat Ozdemirin baskanligi hayirli olsun,Fenerede gecmis olsun,bizimde gozumuz aydin olsun.Artik ust uste 5 sene mi yapariz sampiyonlar liginimi aliriz bakicaz.

Mabedinde vuku bulan şemsiyeyi çıkarmak için uğraşırken, şemsiyenin açılmasıyla hezeyana uğrayan başkan yardımcısının acıklı öyküsünü izledik.

Tekrar hatırlatmakta fayda var: Taraftarlar karakterine göre takım seçiyor.

Baskan kisa ve net sunu demeliydi, bunlarin akil ruh dengeleri bozulmus fener camiasi ahlakli temiz haklarinda iddialar olmiyan bir yönetim secmedikce Biz Galatasaray olarak bunlari artik muhatab almiyoruz.

türkiye kupasini alacaklar diye hissediyordum bu aciklamadan sonra alamayacaklar diye hissetmeye basladim ILAHI ADALET diyorum..

antu da simdi bunu yalayip yutuyorlar, carsamba gecesi de defol diyip duracaklar :)

Fenerbahçeli Nihat ve Azizin Hiç ortaya çıkmamış bestesi (Fenerbah Ç ... G.mü Yea )

[video=youtube;mcWt-kgn19k]https://www.youtube.com/watch?v=mcWt-kgn19k[/video]

2 sene uğraştım

Kurtarmak için kupayı

Gece gündüz sataştım

Kazanabilmek için Şampiyonluğu

Peki şimdi ne değişti

Anamız belirsizleşti

Bir şey söyleyeceğim size

Sokayım futbol sistemimize

fenerbah ç g.tümü ye

fenerbah ç g.tümü ye

fenerbah ç g.tümü ye

fenerbah ç g.tümü ye

Böyle gelmiş böyle gitmez

Futbol için hayat zindan edilmez

3 sezon 90 dakika ;)

Allahım sen onurumu koru

Kaybettim ben şerefimi

Yok ettiniz haysiyetimi

Bir şey söyleyeceğim size

O kupa girsin *ötümüze

fenerbah ç g.tümü ye

fenerbah ç g.tümü ye

fenerbah ç g.tümü ye

fenerbah ç g.tümü ye

bence muhatap almaya bile değmeyecek kalitede adamlar. hiç sidik yarışına girmeye gerek yok. kısa ve öz biçimde kuduracakları açıklamayı adnan öztürk yapacaktır sanırım.

bu birand da çok lüzumsuz çıkar başkanı tek başına yap proğramını ne çıkarırsın ezik büzük şahısları başkanı muhattap olmak zorunda burakırsın

havlayan köpek ısırmıyor beyler bikaç fenerli üzerindede denenmiştir :D

Bazı yorumcular, Yazarlar "Gazete,Medya" anlamak güç

İBRAHİM SETEN ‏ @ibrahimseten

Nihat Özdemir kendisine bir araba laf etti.. Ünal Aysal sadece teessüf etti.. Asaletin suskunluğu muydu, yoksa haksızlığın mı? Bilemedim. Yazmış peki bu arkadaş neyin peşinde ? Milyar dolarlık adam, kendisine göre fakir alt tabaka sınıf bir insan ile " ver ulan adres geliyorum" demesin mi bekliyordu anlayamadım, başkanımız gayet güzel cevabını verdi kaldı ki neyin doğru neyin yanlış olduğunu zaten biliyoruz Cuma günü Nihat Özdemir değilmiydi Kupa maç sonu verilecek diyen ?

Ünal Aysal: O akşam Fenerbahçe'nin kupayı alacağına inanan çok büyük bir zümre vardı. (Bu kısım çok önemli g.t ettik demeye getiriyor)

Ünal Aysal: Aradan geçen 48 saatlik sürede zor bir dönem ve süreç geçirmişler anlaşılan, gerçeklerle hayal ürünlerini karıştırıyorlar. (kibarca bunalıma girmiş yalancı insanlar diyor)

Ünal Aysal: Kupayı kazanmamız nedeniyle çıkartılan olayların bize mal edilmesine teessüf ediyorum.

Öyle ki Nihat Özdemir, açıklamaları ile kendince Galatasaray içinde kaos çıkarmayı hedeflemiş ve işin ucunu Fatih Terim e kadar getirmiştir pes doğrusu... Takmamak lazım ancak hadi biz ortam geriyoruz, çirkefiz, Ünal Aysal ve yardımcıları provokatör , Fenerbahçeli olan RTE kendi taraftarını eleştirdi, oda mı provokatör ? oda mı yalan söylüyor? 3 Temmuzdan beri, kulüpler suçlu, TFF suçlu, savcı suçlu, avukatlar suçlu, polis suçlu, devlet suçlu, kamuoyu suçlu, medya ama nedense Fenerbahçe ve Fenerbahçelilerin gram suçu yok....

başkan gene asil adam deli ile deli olmadı. adnan öztürk çıksaydı g.tünden kan alırdı keltoşun....

Yakında müge anlıya da çıkar bu nihat özdemir:D

bak hele olaylar bizim yüzümüzden çıkmış zaten bir tek onlar suçsuz şikede şiddette, bu tüpçü olayları GS yönetimi çıkardı diye bize 5 maç ceza verirse şaşırmamak lazım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt