"Başkası için değil, kendiniz için oynayın şerefsizler” - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Başkası için değil, kendiniz için oynayın şerefsizler”

Cevap: "Başkası için değil, kendiniz için oynayın şerefsizler”

Et. Birsey daha diyecem link acik kaldi, Ziya Sengul Lugano'nun formasini cikarmasina sari diyor.

Bu arada pes edecek birsey yok. Tolunay itiraf etti falan dedin ben de sandim ki tabureyi bizimkiler atti diyecek. Adam acikca gormedim diyor. Ustune ustluk tukurduler diyor. Onu konussana?

Cevap: Başkası için değil, kendiniz için oynayın şerefsizler.”

İnsan olan özür dilerdi yazdığı şeyden ama neyse... Uzatmıyorum, adam olana laf anlatılır, klavye delikanlısı...

bu şahıs baya rahatlamış baksana GS TARAFtarına istedigi gibi konusuyor. yüz verme ayıya gelir sey yapar halıya gibi bi durum oluşmuş bu arkadaşta.

Bu kadar tartışmaya bile lüzum yok. Her sene Kadıköy'de olanlar sürekli unutulur. Ali Sami Yen''de ne olsa 1 ay konuşulur. Buna alışmak lazım.

bu şahıs baya rahatlamış baksana GS TARAFtarına istedigi gibi konusuyor. yüz verme ayıya gelir sey yapar halıya gibi bi durum oluşmuş bu arkadaşta.

Ne yazdığını bilmediğin için bu tepkiyi vermen normal. Yazdığı şeyi görsen emin ol nasıl bu kadar sakin cevap verebildin derdin.

Ne yazdığını bilmediğin için bu tepkiyi vermen normal. Yazdığı şeyi görsen emin ol nasıl bu kadar sakin cevap verebildin derdin.

Bak demin bir bjk lı arkadaşada söledim sanada söylüyorum,Hangi forumda olduğunu unutma arada gözlemliyorum yazdıklarını altan alta laf sokma çabaların var.Buraya üye olduysan hep alttan alan sen olucaksın.Bir şey demesen bile Şu koyduğun Alex resmi bile insanların sinirini bozacak nitelikte zaten.

Kesinlikle katiliyorum sana Antep konusunda. Ama bunun dusunulmesi bu ligde Fenerbahce'ye farkli oyniyan Trabzonspor'a farkli oyniyan futbolcularin da olmasi. Bak takim demiyorum, ama bazi futbolcularin bunu yaptigi cok acik. Fenerbahce degil Galatasaray bizim pozisyonumuzda olsa belki size de yapilirdi.

Ama benim rahatsiz oldugum konu hakem gercekten bu mac bizi bitirmek icin elinden geleni yapmisken hala burda cogunlugun hakem Fenerbahce'yi kolladi demesi, yazarlarin bu sekilde mac oynanicaksa Fener'e mac baslamadan 3 puan verilsin gibi sacma sapan yorumlari. Burada ne Antep'in ne Galatasaray'in bir sucu yok tabiki. Ama genel olarak ne kadar Fenerbahce'li olarak biz objectif olamiyip bazi takimlari sucluyorsak sizler de ve ustune ustluk yorumcular da objektif olmiyarak Fenerbahce'yi sucluyor.

SONUC nedir Yagiz S.?

alinti yaparak yazmak istemistim ama cikmamis. arkadas demistiki Antep size karsi daha direncli oynuyor cunku siz daha tempolu bir takimsiniz, macin temposu yuksek oluyor dolayisiyla antep de o tempoya ayak uyduruyor. Alex'e yapilan markajin Alanzinho'ya yapilmamasi normal ama siz objectif bakamiyorsunuz demis.

Bende kesinlikle katildigimi soyledim ama karsiliginda da nasil biz bakamiyorsak sizlerin de + medyanin da hakem konusunda objektif olamadigini soyledim. Nasil Antep Fener'e oynuyor Trabzon'a yaticak soylemi bana sacma geliyor ise hakemler Fenerbahce'yi kolluyor demek de o kadar sacmadir. Hele boyle bir mac uzerine bunu soyliyebilmek artik fanatiklik yuzunden gercekleri gorememenin son noktasidir bana gore. Tabi bunu zaman zaman bizler de yapiyoruz sizler de.

Eğer Ahmet bu mesajı için ceza aldıysa, en azında şunu söyleyebilirimki hepimizin bildiğini dışa vurmuş, ama forum yönetimide seviye standartlarını korumalı.

alinti yaparak yazmak istemistim ama cikmamis. arkadas demistiki Antep size karsi daha direncli oynuyor cunku siz daha tempolu bir takimsiniz, macin temposu yuksek oluyor dolayisiyla antep de o tempoya ayak uyduruyor. Alex'e yapilan markajin Alanzinho'ya yapilmamasi normal ama siz objectif bakamiyorsunuz demis.

Bende kesinlikle katildigimi soyledim ama karsiliginda da nasil biz bakamiyorsak sizlerin de + medyanin da hakem konusunda objektif olamadigini soyledim. Nasil Antep Fener'e oynuyor Trabzon'a yaticak soylemi bana sacma geliyor ise hakemler Fenerbahce'yi kolluyor demek de o kadar sacmadir. Hele boyle bir mac uzerine bunu soyliyebilmek artik fanatiklik yuzunden gercekleri gorememenin son noktasidir bana gore. Tabi bunu zaman zaman bizler de yapiyoruz sizler de.

İyiki hakem bir penaltınızı vermedi.Ortalığı ayağı kaldırdınız.

Lugano,emre her maç en az 2 kez kırmızı kart görmeli ama ne hikmetse ikiside sarı kart görmeden maçı tamamlıyorlar.

Tarafsızlıksa tarafsız ol,objektif bak.

Aziz Yıldırım Türk Futbol Tarihinin başına gelmiş en büyük pisliktir. Umarım en kısa zamanda adalet yerini bulacak ve bu herifi artık görmeyeceğiz.

Maçta penaltı olabilecek tek pozisyon ikinci yarıda Semih'in içinde bulunduğu pozisyonudur. Duran toplarda indirilen futbolculara bizim ligde hiçbir zaman penaltı çalınmamıştır (yanlış olmasına rağmen) ve Niang'ın ilk yarıdaki pozisyonu hakemi aldatmaya yönelik harekettir.

Aziz Yıldıvım futbolun pkksıdır gözümde! Birde seyircisiz oynama yerine para cezası verilirse ........... ...... ..........! Yeter artık.

Hakemin oyle bariz hatalari yok ki fener aleyhinde renkdas. Hepsi tartisilir. Ama Lugano denyosunun hareketi tartisilmaz.

Bu laleler herkesi kendileri gibi sanıyorlar. İddialarını kaybettikleri zaman defalarca Galatasaray'ın rakiplerine maç sattıkları tescillenmiştir.

Hepsi angut com orijinli.

Lig 14.sü Galatasaray lig liderine yenildimi bunun adı yatış olur.

Lig 3.lüğü için çok büyük şansı olan Antep biraz diş gösterdimi başkaları için oynayan şerefsizler olur.

Hakem tehdit ettiklerinden dolayi Juventus alt liglere dusurulmustu, bizim guzide takimlardan olan FB ise tam gaz Sampiyonluk yarisi veriyor.

Üst Alt