Basketbol Oyuncu Önerileri - Sayfa 129 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Basketbol Oyuncu Önerileri

Cevap: Basketbol Oyuncu Önerileri

beşiktaştan sadece hawkinsi isterdim yabancılardan bonsu apaçisi için bonservis ödenmez

ersin daglyı alalım şunlardan bari. ben başka adam istemiyorum onlardan. hawkinside istiyordum ama fener aldı. iyi tarafı bonservisi ve alacagı para coktu. ben sadece ersin daglıyı istiyorum onlardan. cok yararlı oyuncu. hemde devşirme.

Hawkinsin yerine kim alınır sizce SF ye ? Bugüne kadar o bölge için ismi geçen tek adam Hawkinsti.

Basketbolcuları çok tanımam ama Euroleague de izlediğim Siena'lı McClabber'i bir kere olsun Galatasaray da izlemek isterim.Valla salona izlemek için giderim o kadar diyorum.Çok klas bir adam.

beyler şimdi kadın takımımızın ilk 5 nasıl oldu

ışıl

nevriye

fowles

birsel ne durumda

Cenk ve Engin geldi, iyi hoşda ben eldeki yerlilerin akibeti nedir daha çok merak ediyorum.

Ender-Tutku-Evren-Cevher-Caner. Ne oldu bunlara. Birçoğu için ayrıldı haberi çıktı ama somut birşey yok. Beşiktaş bunları toplasa valla piyango gibi olur onlar için.

Bu arada herkes gitsin Tutku kalsın :)

Cenk ve Engin geldi, iyi hoşda ben eldeki yerlilerin akibeti nedir daha çok merak ediyorum.

Ender-Tutku-Evren-Cevher-Caner. Ne oldu bunlara. Birçoğu için ayrıldı haberi çıktı ama somut birşey yok. Beşiktaş bunları toplasa valla piyango gibi olur onlar için.

Caner-Evren kesin gider. Ender-Tutku'dan biri gider. Cevher'i bilmiyorum.

Ender kesin kalıyor.Tutku Banvit diyorlardı.Keşke kalsa.Evren yolcudur abbas,Cevher gider gibi duruyor aslında bence kalmalı kabul edecekse 5 dakika,10 dakikayı.Caner de kalmalıydı ama gidecek gibi.

Bu kadar dağıtmak iyi değil kadroyu.

Hawkins'i de kaptırarak süper ettik zaten.Basketbolda güme gidiyor gibi.

Bana göre

Tutku>Engin>Ender

Gordon>Tutku

şeklinde bir değerlendirme yapılabilir.Yani net güç kaybediyoruz.Ne Engin ne Ender,Tutku kadar Pick and Roll oynayabilir.Şu an resmi olarak kadromuz

1-Engin Atsür

2-Ender Arslan

3-Cenk Akyol

4-İlkan Karaman

5-Furkan Aldemir

Josh Shipp'in sözleşme bitti.Umarım bizle kalır ve sakatlıktan iyi döner.2'de ve 3'te yine ihtiyacımız olacak.4 numaraya ve 5'e çok iyi yabancı takviye şart.Aynı şekilde 1'e de bana göre.

Murat Özyer ‏@coachozyer

Bu hafta hareketli geçecek .herkese iyi geceler.İyi bir haftaya başlamak dileğimle...

Hawkins Fb muhabbeti askıya alınmış,bence bize gelir bundan sonra .Çok da iyi olur.

Üst Alt