Basketbol Oyuncu Önerileri - Sayfa 130 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Basketbol Oyuncu Önerileri

Cevap: Basketbol Oyuncu Önerileri

Sundiata Gaines (New Jersey Nets) @ Mackolik.com

bu adamın istatistiklerini hic gözüm tutmadı. izlemedim kendisini. iyimi bu oyuncu. serbest atış yüzdesi bile kötü.

[TABLE="class: rowData, width: 100%"]

[TR="class: header normal-font"]

[TD="bgcolor: #DAE4E5, align: left"]Lig[/TD]

[TD="bgcolor: #DAE4E5, align: left"]Takım[/TD]

[TD="bgcolor: #DAE4E5"]Maç[/TD]

[TD="bgcolor: #DAE4E5"]Dk[/TD]

[TD="bgcolor: #DAE4E5"]Sayı[/TD]

[TD="bgcolor: #DAE4E5"]Rbd[/TD]

[TD="bgcolor: #DAE4E5"]Ast[/TD]

[TD="bgcolor: #DAE4E5, colspan: 2"]Serbest Atış[/TD]

[TD="bgcolor: #DAE4E5, colspan: 2"]2 Sayı[/TD]

[TD="bgcolor: #DAE4E5, colspan: 2"]3 Sayı[/TD]

[TD="bgcolor: #DAE4E5"]Fa[/TD]

[TD="bgcolor: #DAE4E5"]Bl[/TD]

[TD="bgcolor: #DAE4E5"]TÇ[/TD]

[TD="bgcolor: #DAE4E5"]TK[/TD]

[/TR]

[TR="class: header normal-font"]

[TD="bgcolor: #DAE4E5"]A-D[/TD]

[TD="bgcolor: #DAE4E5"]%[/TD]

[/TR]

[TR="class: total_row, bgcolor: #E5ECF3 !important"]

[TD="colspan: 20, align: left"]2011/2012[/TD]

[/TR]

[TR="class: row1"]

[TD="align: left"]
2.gif
ABD NBA[/TD]

[TD="align: left"]New Jersey Nets[/TD]

55

14,1

5,3

2,0

2,3

59/96

%61

74/189

%39

28/82

%34

1,1

0,0

1,0

0,9

[/TR]

[TR="class: row2, bgcolor: #F1F1F1"]

[TD="align: left"]
25.gif
EuroChallenge
[/TD]

[TD="align: left"]Armia[/TD]

1

39,0

13,0

3,0

8,0

0/1

%0

5/7

%71

1/10

%10

3,0

1,0

3,0

4,0

[/TR]

[/TABLE]

bull

nets maçlarının çogunu izlemiş olarak gözümde iyi bir intiba yaratmadı . girdiginde nalet ediyordum. arenas zorlanırsa sevinirm

Sundiata Gaines (New Jersey Nets) @ Mackolik.com

bu adamın istatistiklerini hic gözüm tutmadı. izlemedim kendisini. iyimi bu oyuncu. serbest atış yüzdesi bile kötü.

Mersine geliyordu, bi anda kendini 10 günlük kontratla Jazz'da buldu ondan sonra beğenildi ve sözleşme aldı, savunması ön planda bir oyuncu vucudunun üst kısmı kuvvetli aynı Jamont Gordon gibi ama hücumda bazı sıkıntıları var doğal olarak yıllardır topu getirmekten başka bişey yapmadı nerdeyse NBA'de.

Mersine geliyordu, bi anda kendini 10 günlük kontratla Jazz'da buldu ondan sonra beğenildi ve sözleşme aldı, savunması ön planda bir oyuncu vucudunun üst kısmı kuvvetli aynı Jamont Gordon gibi ama hücumda bazı sıkıntıları var doğal olarak yıllardır topu getirmekten başka bişey yapmadı nerdeyse NBA'de.

benim tanıdıgım ergin ataman hücumu iyi olmayan bir gard almaz bence.

benim tanıdıgım ergin ataman hücumu iyi olmayan bir gard almaz bence.

Bende aynı düşüncedeyim, Ataman'ın her zaman bireysellik üzerine kurgusu var, savunmada da kaos yaratıp bazı zaman isimlendirilemeyen savunmalar yaptırabiliyor, o daha çok sorun seviyor bir yerde herşey yolunda imkanlar iyise Ataman'ın başarı oranı düşüyor daha çok efsane sezonların peşinde, rotasyonu asla geniş tutmaz, güvendiği isimlere özgürlük tanır, istatistik acısından çok yıldızlar doğurur, yani Oktay hocanın tam tersi, benim görüşümde guard konusunda iz bırakmış ve skorer pahalı bir oyuncu olucağı yönünde, eğer EL'de olsaydık Spanuluis, Diamantidis, Bo yada NBA'den kariyerli bir guard kesin gelir derdim.

Bende aynı düşüncedeyim, Ataman'ın her zaman bireysellik üzerine kurgusu var, savunmada da kaos yaratıp bazı zaman isimlendirilemeyen savunmalar yaptırabiliyor, o daha çok sorun seviyor bir yerde herşey yolunda imkanlar iyise Ataman'ın başarı oranı düşüyor daha çok efsane sezonların peşinde, rotasyonu asla geniş tutmaz, güvendiği isimlere özgürlük tanır, istatistik acısından çok yıldızlar doğurur, yani Oktay hocanın tam tersi, benim görüşümde guard konusunda iz bırakmış ve skorer pahalı bir oyuncu olucağı yönünde, eğer EL'de olsaydık Spanuluis, Diamantidis, Bo yada NBA'den kariyerli bir guard kesin gelir derdim.

20 temmuzda belli olcakmış eurolig durumu. murat özyer dedi. inşallah ön elemede olsa katılırız.

@nevzatdindar

1.TOFAS'tan Buckman 400 bin dolara ok..Kulubu 200 bin dolar alacak..

@nevzatdindar

2. Domercant da tamam..1.4 milyon dolar alacak..Unics Kazanli oyuncunun durumu FIBA'ya tasinacak..150 bin dolar serbest kalma bedeli..

‏@nevzatdindar

3. CSKA'li jamont Gordon maccabi ve malaganin da istemesine karsin GS'yi secti..1.4 milyon dolar alacak.

@nevzatdindar

4. David Hawkins'e onerilen rakam 1.3 milyon dolara cikartildi..FB ise 1.5 veriyor..GS bonservisi icin 750 bin dolar vermek istiyor..

@nevzatdindar

Rakamlar ve oyuncular birebir dogrudur..iki ust duzey yoneticiden ve profesyonelden teyit edilmistir..

SoloBasket ‏@Solo_Basket

SON DAKİKA: Galatasaray Medical Park, Henry Domercant ile seneliği 1.1 milyon euroya anlaştı.

SoloBasket ‏@Solo_Basket

Galatasaray Domercant ile her konuda anlaştı. Domercant da, Galatasaray forması giymek istiyor. Ancak Kazan hala bırakmak istemiyor.

SoloBasket ‏@Solo_Basket

Domercant'ın menajeri, Galatasaray geçen sene EL oynadığı için madde geçerli diyor ancak Kazan kararlı.

SoloBasket ‏@Solo_Basket

Galatasaray bu hafta gerekirse oyuncu oynamak istediği için FIBA'ya giderek oyuncuya imza attıracak.

Bu senede pivotsuz oynıcaz gibi.Furkan'ın yanına almıcaz mı kalıplı bi uzun hiç haberi yok.

Gordon - Engin - Ender

Domercant - Göksenin - Serhat Çetin

Hawkins - Cenk

Dudley - Buckman - İlkan

Furkan- N'dong - Sertaç

Kalin Lucas biraz daha kendini geliştirebilirse yeni Mcceleb olabilir,yetenekli oyuncu,bence biran önce bunun farkına varmalıyız sonra kafamızı dağlara taşlara vurmayalım.

Üst Alt