Batı K. Final | Dallas Mavericks 4-1 Oklahoma City Thunder - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Batı K. Final | Dallas Mavericks 4-1 Oklahoma City Thunder

Cevap: Batı K. Final | Dallas Mavericks 0-0 Oklahoma City Thunder

Westbrook'u fazla yerden yere de vurmayın. Adam playofflarda batırıyor ama normal sezonda Durant bocalarken ya da sakatken takımı sürükleyen, olduğu yere getiren Westbrook'tu neredeyse tek başına. OKC'nin potansiyelli takım olduğu zaten bir gerçek, önümüzdeki birkaç sene Batı playofflarında damga vuracaklar ama daha zamanları değil.

Olum abartmıyorum lan! Bak dün kalktım maçı izliyorum adam aldı topu üç hücum üst üste başka kimseye değmedi top. Yaptığı iş ise şuydu aynen: İlk hücumda 24 saniyenin 15-16 saniyesini elinde top durarak geçirdi. Sonra içeri girecek gibi yaptı vazgeçti şut salladı ve girmedi tabii o şutu. İkinci hücumda direk boş adam varken pas atmayıp direk potaya doğru gitti yine sayıyı yapamadı, üçüncü hücumda yine 24 saniyenin 15-16 saniyesini elinde top bekledi daha sonra yine saçma bir şut kullandı top potaya dahi değmedi. O arada 1 olan fark 9'a mı ne çıktı ve bu adam bunu sürekli yapıyor.

Ben normalde hiç sinirlenmem NBA'i izlerken. OKC'de öyle çok sempatik bulduğum bir takım değil aynı şekilde Durant de ama ben bile ekran başında sövüyorum adama. Twitter'a gir aynı şekilde artık yazarlar dalga geçiyorlardı dün gece.

Adam bildiğin el freni.

Dengesiz olduğu kesin, baskıyı kaldıramıyor.

Benim bildiğim Sam Presti bu yaz bu playoffları gördükten sonra ya Scoot Brooks gider ya da Westbrook'u takas eder.

Olası bulls-Dallas eşleşmesinde Nowitzki yi boozer mı savunacak? :D

Dirk 12 sut soktu ama 48 sayisi var :Z3: 24 kere serbest atisi'na gitmek nedir yaw?

Bu seri izlenmez bir tarafta Durant bir tarafta Dirk. Her on saniyede faul çaliniyor.

Dirk 12 sut soktu ama 48 sayisi var :Z3: 24 kere serbest atisi'na gitmek nedir yaw?

Bu seri izlenmez bir tarafta Durant bir tarafta Dirk. Her on saniyede faul çaliniyor.
Playoff rekoru kırdı.Daha önce 21 de 21 ile Pierce daydı,24-24 ile nowitzkiye geçti.Hatta son saniyelerde sırf rekoru kıramasın,kaçırsın diye faul yaptılar adama ama yinede kaçırmadı reis.

Cevap: Batı K. Final | Dallas Mavericks 1-0 Oklahoma City Thunder

2.maç bu gece 04:00 Ntv Spor. Murat Kosova ve Kaan Kural.

Üst Alt