Batı K. Final | Dallas Mavericks 4-1 Oklahoma City Thunder - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Batı K. Final | Dallas Mavericks 4-1 Oklahoma City Thunder

Cevap: Batı K. Final | Dallas Mavericks 1-0 Oklahoma City Thunder

Dallas alır dıyesım var ama oyle bır efor sarfedıyorlar mukemele yakın oynadılarkı buna rahmen mac kafa kafaya bıttı resmen bıraz sut performansları normale ınerse Nowıtski sureklı tavsan cıkarmazsa, Barea beklenmedık ısler yapmayıp normale donerse ne olucak %90-95 lerıyle oynarken mac boyle bıtıyorsa normale donduklerınde demekkı City agır basıcak bence bu macın ılk 5 dakkası macın sonunu gosterıcek bu kadar suta dayalı bır Dallas hergun boyle atmaz dıye dusunuyorum, top cevırme ve sut dısında dıger konularda City cok ustun ozellıkle tempo ve atletızm

Cevap: Batı K. Final | Dallas Mavericks 1-0 Oklahoma City Thunder

Benziyor mu?

dirk-nowitzki_127154.jpg
elmander.jpg

Cevap: Batı K. Final | Dallas Mavericks 1-1 Oklahoma City Thunder

[video=youtube;40CtWs5kUpg]https://www.youtube.com/watch?v=40CtWs5kUpg&feature=player_embedded[/video]

Bilin bakalım bu maçı nasıl kazandı OKC?

Bilin bakalım son çeyrekte OKC adına kim oynamadı?

Yok hacı, o saatlerde mışıl mışıl uyuyordum. Nasipse bugünkü maçı izlerim. Bugün maç varsa tabii.

Ben de izlemedim. :D Fakat aldığım duyumlara göre Westbrook son periyotta hiç oynamamış. Şimdi ben de tekrarını izleyeceğim maçın bakayım nasıl gelişmiş olaylar.

Ezdiğin Westbrook final maçını kazandırdı lan OKC'ye. Ayık ol!

Hangi final maçını lan!? Adamın belki de tek iyi oynadığı playoff maçı oydu bir tane de o aldırsın. Bütün maçları Durant'ın aldırmasına imkan yok zaten.

Zaten normal sezonda ben de Westbrook'u savundum ama playofflarda işler değişti.

Hangi final maçını lan!? Adamın belki de tek iyi oynadığı playoff maçı oydu bir tane de o aldırsın. Bütün maçları Durant'ın aldırmasına imkan yok zaten.

Zaten normal sezonda ben de Westbrook'u savundum ama playofflarda işler değişti.

Lafa bak, bir tane de kazandırsın ne olm?:D Westbrook'un sorunu Durant'in parlamasını kaldıramaması. Tek sıkıntısı o zaten. Onu hazmedebildiği gün Durant'ten daha büyük bir kahraman olacağını unutuyor.

Kazandırsın tabii la bu adam takımın iki büyük yıldızından bir tanesi. Miami'de bir maçı Wade diğer maçı Lebron kaznadırıyorsa OKC'de de o olacak zaten. Boşuna yıldız demesinler o zaman Westbrook'a.

Westbrook Durant'dan daha büyük bir kahraman olamaz. Durant'ın bu takımın yıldızı olduğunu hazmederek yapması gerekeni yapacak sadece. Asıl büyük kahraman Durant, Westbrook'a hiç bir şey demeyip onun arkasında durması bile kahraman olmasına yeter.

Yürü be Durant arkanda ben varım.

Durant ve Harder'ın dün oynadığı oyunu Westbrook playofflarda bir kere oynamadı bu yıl.Harden da mı birinci adam?Hayır, kenardani kaç maç kurtardı bu playofflarda.

Üst Alt