Batı K. Y.Final | LA Lakers 0-4 Dallas Mavericks - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Batı K. Y.Final | LA Lakers 0-4 Dallas Mavericks

Cevap: Batı K. Y.Final | LA Lakers 0-3 Dallas Mavericks

İnanılmaz bir performans Dallastan. Gerçekten böyle 3 lük atılmaz. İnsan üstü gibi birşey oldu. Lakersta bu seride hiç sahada olmadı. Bynum da bu takımdan ilk gönderilecek isim olmalı.

tumblr_lkwcpoJJ7w1qz6f9yo1_500.jpg

deron williams cris paul howard bu isimlerden birini mutlaka almalı lakers. guard içeri penetre özelliği olan biri olmalı. lakers çok büyük takaslar yapacaktır.kobe odom kalır bence odom aldığı ücret fazla değil. gasolu gözden çıkarabilirler.bynum ve artest çok büyük ihtimal gider. fisher barnes blake walton leshler zaten

Süpürülmeye üzülmüyorum Phil babanın gitmesi kdar.Yerim dallası, bugün tarihin en büyük koçu veda etti.

Cevap: Batı K. Y.Final | LA Lakers 0-4 Dallas Mavericks

Yalnız bu zamana kadar Lakers'ı da Kobe'yi de zerre sevmezdim. Fakat şu Dallas serisinde üzüldüm adamlara resmen. Özellikle Kobe ve Phil Jackson'a.

Bence bu saatten sonra dönmez Jackson.

Cevap: Batı K. Y.Final | LA Lakers 0-4 Dallas Mavericks

Yalnız bu zamana kadar Lakers'ı da Kobe'yi de zerre sevmezdim. Fakat şu Dallas serisinde üzüldüm adamlara resmen. Özellikle Kobe ve Phil Jackson'a.

Bence bu saatten sonra dönmez Jackson.

Aynı hisleri paylaşıyorum kardeş. Ama Bynum ve Odom'un yaptıkları yine içine etti herşeyin. Ben Jackson olsam Bynum'ı barındırmam o soyunma odasında daha.

Üst Alt