Batı K. Y.Final | LA Lakers 0-4 Dallas Mavericks - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Batı K. Y.Final | LA Lakers 0-4 Dallas Mavericks

Cevap: Batı K. Y.Final | LA Lakers 0-4 Dallas Mavericks

Bynum ipini çekti zaten, bu mental olgunlukla adam olmaz ondan.

Phil reise çok üzüldüm. Süpürülmeyi hak etmiyordu. Sanırım ilk kez kariyerinde 4-0 lık seri ile elendi Phil.

Lakers camiası olarak rezil olduk, ama Kobe reis oldukça Lakers desteklemeye devam.

Lakerstan cacık olmıyacagı noh serisinde belliydi zaten.Bundan sonra uzun yıllar şampiyonluk göremez lakers.

[video=youtube;dLPTFDPjohA]https://www.youtube.com/watch?v=dLPTFDPjohA&feature=youtu.be[/video]

Pozisyonun tekrarında ne kadar büyük hayvanlık yaptığı daha iyi anlaşılıyor.

Bir de hakemler tam Bynum'u oyundan attıklarını işaret ederken birbirlerine giriyor orası çok komik. :D

Shaq gittikten sonra da öyle deniyordu, lakers gibi camialar asla uzun yıllar düşüş yaşamamıştır.

Shaq gittikten sonraki olayla şimdiki olay farklı.ozaman kobe gençti yanına gerekli parçalar alınırsa takımın iş yapıcağı belliydi.Ki ozaman bile 6 7 yıl büyük düşüş yaşadı lakers.Şimdi artık kobede yaşlandı.Gasol 32 yasına geliyo artest 32 fisher 38 olucak.Bır tek elde bynum var genç.Bu kadar adamın yerine iyi adamlar alamassın kısa vadede.

SmaB3.gif

Yazik oldu Terry bir ucluk daha atsaydi tum zamanlarin play off rekorunu kiracakti, Carlisle izin vermedi. Adamlar zaten yeterince dinlenme firsati bulacak, bari rekoru kirdirsaydin.

Cevap: Batı K. Y.Final | LA Lakers - Dallas Mavericks

Dallas sertlikten yılmazsa bu seriyi geçer.Çünkü iki takımın pota altıda eşit.Hatta Dallasın pota altı daha iyi bile denebilir.

Tyson Chandler ve yedeği Brandon Haywood Bynumu çok yıpratırlar.Tabi burada farkı Kobe yaratacak.

Gasolun Nowitzski tutabileceğini sanmıyorum.Dirk ne savunmalarda ne işler yaptı.Burada Dallas adına Jason Terry,Shawn Marion ve dönme ihtimali olan Caron Butlerın performansları önemli.

Bu seriye 3 mesajla kapattım.Biz daha 29 nisanda olacakları görmüşüz.Geçmiş olsun Lakerslılar.:)

lakers ı nedense hiç sevmem,sevindim elenmesine.4-0 acı olmuş.aşşağlamış dallas lakers ı.

Üst Alt