Battlefield 3 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Battlefield 3

Cevap: Battlefield 3

Oyunu indirdim.Zamunda saoğolsun.:D Güzel oyun ama COD tadı yok kesinlikle.COD daha bir sürükleyiciydi bence.

2.94 Ghz Dual core cpu

2 gb ram

32 bit

Ati radeon Hd 6230

Windows 7 kullanıyorum.

Oynama şansım varmı?

Benim sistem

Core 2 duo 3 Ghz

4 gb ram(işletim sistemim 32 bit windows 7 olduğu için 3.25 görüyor.)

Ati Radeon HD 3870 GDDR4

Bu sistem ile mediumda oynuyorum.High da takılmalar oluyor.

Az önce oyunu bitirdim.Oyun dinamiği açısından MW de daha iyi bence.Senaryosu biraz kopya gibi ama yinede sürükleyici.En sevdiğim bölüm de Night Shades oldu.

Dün başladım ama fazla oynayamamıştım.Bugün de ara ara oynadım ama net bir süre söyleyemem ama 6-8 saat arasıdır muhtemelen.Ders çalışma aralarında oynadığım için çok akıcı oynayamadım aslında.

Dün başladım ama fazla oynayamamıştım.Bugün de ara ara oynadım ama net bir süre söyleyemem ama 6-8 saat arasıdır muhtemelen.Ders çalışma aralarında oynadığım için çok akıcı oynayamadım aslında.

tadı damakta brakıyor o zaman . hangi zorluk seviyesinde oynadın ?

Medium da oynadım senaryoyu öğreniyim diye.Zaten haftaya gidip orjinal oyun alıp online mod oynamak asıl amacımdı.Biraz da çabuk bitsin diye medium da oynadım bu yüzden.

[video=youtube;4R4VZQANzcg]https://www.youtube.com/watch?v=4R4VZQANzcg&feature=player_embedded[/video]

Çok güzel bir oyun uzun zamandırda bekliyordum ama Pc'yi bi restore etmem gerekecek bunu oynayabilmek için. :)

oyuna bi başlayamadım lanet olası vizelerin geçmesini bekliyorum ama dayanamıyorum :D oyuna başlarsam vizeler yalan olur o yüzden biraz daha sabretmem gerekecek :D

Şu thunder run tank görevini ultra ayarlarda 102 ekran lcd de oynadım,ben hayatımda böyle birşey görmedim.Yemin ediyorum ağzım açık kaldı o grafiklere.Ondan önceki paris görevinde de sokaklar,evler müthişti.Oyun multiplayer ağırlıklı olduğundan senaryo moduna pek önem vermiyorlar ama grafikler gelmiş geçmiş en iyisi.

Üst Alt