Battlefield 3 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Battlefield 3

Cevap: Battlefield 3

Jetli bölümde uçak gemisinin üstüne çıkınca dibim düştü beyler,böyle bir grafik yok.Tekrar tekrar oynadım o bölümü.

Standard Edition ile Limited Edition arasındaki fark nedir ? Oyunu almaya karar verdim ama bu ikisinin arasında fiyat farkı var Limited Edition daha pahalı hangisini alayım ?

beyler naapmam gerek

oyunun basinda kuzey iraka gittikten sonra deprem olup bina cokuyor ya. bir binaya giriyorsun orda RPL var, ordan ciktiktan sonra onunde helikopter felan oluyor. orayi gectimi buyuk bir grup RPL ile catisiyon. adamlar ebemi aglatiyor. bunlarla catisacakmiyiz kacacakmiyiz. mission impossible gibi :)

PLR o reyiz.

Ya boşver sen campaign modunu direk multiye dal kafamı kaldıramıyorum pc başında yaşlanıcam böyle bir keyif yok.

Ha PLR ha RPL haci :asd:

Ben online'a gecmeden once campaign'i bitirmek istiyorum. Zaten limited edition'u aldim maps'lar varmis online icin. Onlari sonra oynayacaz.

Ha PLR ha RPL haci :asd:

Ben online'a gecmeden once campaign'i bitirmek istiyorum. Zaten limited edition'u aldim maps'lar varmis online icin. Onlari sonra oynayacaz.

Bendede Limited edition var ama onun verdiği mapleri aralıkta "Back to Karkand" ek paketi çıktığında oynayabileceksin.Ozamana kadar herkesin oynadığı mapler var.

Her seferinde aşırı abartılan ama oynadıktan sonra abartanların bile sineye çekildiği başka bir oyun yoktur sanırım.

Battlefield serileri aşırı overrated.

Yok yav bence Bad Company 2 ve BF3 baya iyi.CoD'da bence abartılan bir oyun ama BF ve CoD piyasadaki en iyi FPS serileri bunu inkar etmemek lazım.Seven kitleler farklı sadece.

Ben 2 sinide severim,2 side farklı deneyimler sunuyor bence.Örneğin cod un sp senaryosu çok iyiyken multisi çok saçma gelir bana,1 dakikada 15 adam öldürmekten zevk almıyorum.Bf de sp ye fazla önem vermez,multisi çok iyidir.

Şimdi bf nin grafiklerini gördükten sonra cod sarmayacak diye korkuyorum.

CoD bu sene geri planda kalacak çünkü yeni seneryo dışında hiçbir yenilik sunmuyor.Grafikler aynı,MP aynı.

BF resmen kendini baştan yarattı şu son oyunla.

Aslında ikisi de farklı açılardan birbirlerine göre çok iyiler.Ben BF3 ü daha büyük bir heyecanla bekliyordum.Bazı küçük hatalar dışında oldukçada beğendim.Bazı bölümleri gerçekten çok iyi kurgulanmıştı.Bazıları ise geçilmesi gereken sıkıcı görevlerde.Bu Cod da olan birşey.Bu açıdan ikisinin farkını çok göremiyorum.Üstüne BF tekrardan yaratılan bir oyun olduğunu düşünmek lazım.BF3 ün en önemli avantajı yeni grafiklerin sağladığı etkileyici atmosfer ve online modunun gerçekten muhteşem olması.

Cod > BF

Bf 3'ü bitirdim, oyun çok kısa, hemen bitti.

Savaş oyunlarını çok seven biri olarak oyunu bitirdikten sonra hemen sildim. Crysis 2'yi filan 2 defa oynayıp bitirmiştim.

Crysis 2 daha güzeldi bence.

Adamların şimdilik Modern Warfare'i geçme gibi bir amacı yok zaten.Ama ilerleyen zamanda EA'nın desteğiyle COD serisini geçebilir

BF'yi sadece single player oynayıp karar verirseniz iyi not vermessiniz zaten.

Campaign olarak çok tek düze ve zevksiz ama asıl olay multi oynarken ortaya çıkıyor.Müthiş keyifli.Birde arkadaşınızla headset aracılığyla oynarsanız bırakamassınız. :)

Üst Alt