Bayern Münih Takip Başlığı - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
almanyada bayerne bakış nasıl abi

Bayern'in kendi taraftarindan haric büyük cogunluk hic sevmez hatta nefret eder diyebiliriz.

Ama son senelerde bu Bayern'e karsi olan negatiflik biraz azaldi cünkü futbolseverler Leipzig ve Hoffenheim'a karsi nefret beslemeye odaklandi. Özellikle de Leipzig neredeyse herkes tarafindan nefret ediliyor. Nedeni de kulübün hic yoktan bir Milyoner tarafindan satin alinip para pompalanayarak bir kac sene icinde alt liglerden Bundesliga ya cikmasi.

Bayern sevilmese bile adamlar Almanya hatta genel olarak tüm dünya daki büyüklügüne onlarca yil icindeki kendi basarilariyla geldiler.

Bayern'in kendi taraftarindan haric büyük cogunluk hic sevmez hatta nefret eder diyebiliriz.

Ama son senelerde bu Bayern'e karsi olan negatiflik biraz azaldi cünkü futbolseverler Leipzig ve Hoffenheim'a karsi nefret beslemeye odaklandi. Özellikle de Leipzig neredeyse herkes tarafindan nefret ediliyor. Nedeni de kulübün hic yoktan bir Milyoner tarafindan satin alinip para pompalanayarak bir kac sene icinde alt liglerden Bundesliga ya cikmasi.

Bayern sevilmese bile adamlar Almanya hatta genel olarak tüm dünya daki büyüklügüne onlarca yil icindeki kendi basarilariyla geldiler.
bu namussuzlar sözlesmesinin bitmesine 1 kala alman pasaportlu ünlü oyunculari ayartiyor, kulüpleri satmazlarsa bedava aliriz 1 sene sonra diyorlar

hoffenheim+leipzig >> bayern sempati olarak

sittin sene umarim cl kazanamaz bu lavuklar

bu namussuzlar sözlesmesinin bitmesine 1 kala alman pasaportlu ünlü oyunculari ayartiyor, kulüpleri satmazlarsa bedava aliriz 1 sene sonra diyorlar

kanki ona yapacak bi şey yok ki ayartma bile diyemem bayern devlet gibi takım herkes oraya gitmek ister sembol adamlar hariç
bu yayın geliridir vsdir bayern adil bi paylaşım istiyor diyodu benim bi arkadaş kendi için degil tüm takımların gelişimi için uygun ortam sağlamaya calısıyomus

Ben Bayern'i sevmem transfer politikasini hic sevmem ama Leipzig sempatik falan degil. Bana kalirsa Hoffenheim'in Leipzig ile bir tutulmasi da dogru degil.

kanki ona yapacak bi şey yok ki ayartma bile diyemem bayern devlet gibi takım herkes oraya gitmek ister sembol adamlar hariç
bu yayın geliridir vsdir bayern adil bi paylaşım istiyor diyodu benim bi arkadaş kendi için degil tüm takımların gelişimi için uygun ortam sağlamaya calısıyomus
zamaninda bir kac kulüp batmasin diye para vermisler ama bu onlari sonsuza kadar sempatik kilmaz bence

bayern'deki finansal güc kimsede yok, o dogru..

Ben Bayern'i sevmem transfer politikasini hic sevmem ama Leipzig sempatik falan degil. Bana kalirsa Hoffenheim'in Leipzig ile bir tutulmasi da dogru degil.
bir kac holigan disinda normalde olay cikmaz ama almanya'da bu hopp'a cok büyük tepki gösteriyorlar. yildirim demirören'den daha beter ettiler herifi

3 bin nüfuslu köyün takimini aldi bundesligaya getirdi. en pahali transferleri 12 milyon euro, hatta ali koc gibi kendi firmasina sponsorluk yaptiriyor. formada SAP :D

bir kac holigan disinda normalde olay cikmaz ama almanya'da bu hopp'a cok büyük tepki gösteriyorlar. yildirim demirören'den daha beter ettiler herifi

3 bin nüfuslu köyün takimini aldi bundesligaya getirdi. en pahali transferleri 12 milyon euro, hatta ali koc gibi kendi firmasina sponsorluk yaptiriyor. formada SAP :D
maça gidiyon mu oralarda murat destekledigin bi ekip var mı

Iste bu yüzden diyorum ya Hoffenheim'in Leipzig ile bir tutulmasi sacma diye. Hopp'a karsi olusan bu nefrete de anlam veremiyorum, tamam sevmezsin falan anlarim da her yere küfür edilmesi organize sekilde küfürlerle proteso edilmesi falan cok sacma isler.

Bilmiyorum hic gördün mü ama herif kac tane yardim organizasyonuna yarimda bulunuyor. Gecen sene mi neydi adam kalp hastanesine 100 Milyon € bagis yapmisti.

Iste bu yüzden diyorum ya Hoffenheim'in Leipzig ile bir tutulmasi sacma diye. Hopp'a karsi olusan bu nefrete de anlam veremiyorum, tamam sevmezsin falan anlarim da her yere küfür edilmesi organize sekilde küfürlerle proteso edilmesi falan cok sacma isler.

Bilmiyorum hic gördün mü ama herif kac tane yardim organizasyonuna yarimda bulunuyor. Gecen sene mi neydi adam kalp hastanesine 100 Milyon € bagis yapmisti.

Almanyada takimlar, Ultralari cok simartiyor hocam.Yaptiklarini, verdikleri zarari hep görmezden geliyorlar.Tek dertleri, ucuza bilet ve takimlarin yönetiminde söz sahibi olmak.Hopp üzerinden 50+1i isteyenlere mesaj veriyorlar diye düsünüyorum.

Leipzig, Hoffenheim vs. hep beseri sermayeyle basarili olan takimlar.Sanki, sermayeyle basarili olmuslar gibi tepki verilmesi, üstelik bu tepkinin asiri olmasi sacma. Berlin, hisse satip, sermayeyle basarili olmaya calisiyor. Tousart, Piatek ve Cunhayi Ocakta aldi, kimse tepki göstermedi.Neden? Cünkü, tarihi varmis. Sanki, Berlin, tarihle dogdu. Onlar tarihlerini uzun senelerde yazdilar, Leipzigte 10 senedir tarihini yaziyor.Belki, 20-30 sene sonra Leipzigin daha büyük bir tarihi olacak.

Tek bildigim bir sey var. Almanyanin bu Ultralar konusunu cözmesi lazim.

Sane konusunda haklilar. Saneyle anlastilar, City Hoenessin aciklamasi yüzünden bir anda istedigi rakami 150ye cikardi.100 milyon nakit veriyorlardi.Pep, Hoenesse inat olsun diye Saneyi oynatip, sakatlanmasina neden oldu. City yüzünden 1 transfer dönemleri heba oldu.

O tip ayartma islerini en iyi yapan Barca. Basini kullanip, kara propaganda yapip, cok yüksek maasla ayartiyorlar.Eskiden Real de yapiyordu, Bayern de yapiyordu. Fakat, Perez geldiginden beri bu konularda Real daha dikkatli.Bayernin öyle ayartma olaylari son senelerde yok. Aslinda, son 2-3 senedir cok kötü yönetiliyor Bayern. World class oyuncu transferlerinde cimrilik, inis dönemine giren oyunculari kadroda tutmalarindan abartmalarina kadar, cok fazla hata yaptilar. Uli Hoeness hapisten ciktiktan sonra tamamen batirdi.

Son dönemlerde forumda bu derece boş yapılan bir konu görmemiştim. Büyük boşçu murhan başrolde , bir tane akıllı mantıklı yorumun olsun be adam. Kahpelermiş ahaha lan sanki zorla transfer ediyorlar topçuları. Aidiyet sahibi olsalardı da Reus gibi gelmeselerdi. Aynı şeyler Galatasaray yapsa övünürsünüz burada on numara transfer yapıyoruz diye , ikiyüzlülüğün lüzumu yok. En azından dünyanın en şerefsiz oluşumları olan PSG ,Madrid vs gibi transfer piyasasının içine sıçmadılar sağa sola acayip paralar saçarak. Hakemlerle üst üste CL şampiyonlukları da kazanmadılar bazı şerefsizler gibi.

Hicbir zaman sevmedim ama transferde yanlislari yok. Beni asil sasirtan EPL ve Barca, Madrid'in bunlarin aldiklarina daha once bulasmamasi

Üst Alt