Bayern Münih Takip Başlığı - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Saçmalığın daniskası.

Atletico iyi tokatladı bunları

sent via GSC
Lucasi artik 11e monte etmeleri lazim. Onun gibi seri, hizli ve birebirde zor geçilen stoperleri yok. Boateng ve Alabayla ŞLde ilk güçlü takima elenirler. Boateng, duran toplarda ziplayamiyor, geniş alanda yakalandiğinda da çok kötü bir stoper Boateng. Alaba da süpürücü olarak oynuyor.Önde basip, iyi alan daralttiklarindan Alabaya fazla iş düşmüyor ligde. Dediğim gibi, ŞLde ilk gelen güçlü takim Boateng ve Alabayi dağitir.

Pintiliği birakip, Leipzigteki Upamecanoyu alip, Upamecano-Lucas tandemi yapsalar, sağlam iş yapmiş olurlar.

Real kim bizim en iyi oyuncularimizi almak kim? :asd22: En son Manchester Mülleri aliyordu. :asd22:

Kross, yillik 13 milyon avro maas istedi diye gönderildi,biz gönderdik. Bayern 80 istemis. :asd22: Sanki paraya ihtiyacimiz var. TV deal sorununu halledince, harcama gücümüzü 2ye katlayacagiz. İspanyol ve italyanlar transferler konusunda cok iyiler! Simdiye kadar Bayerne 40-50 oyuncu falan transfer ettiler. Yaz bitene kadar 200 falan olur.

Ancelotti hocam transfer olmayacagini acikladi. World class RB ve kanat oyuncusuna ihtiyacimiz olsa da piyasa da Bayern seviyesinde oyuncu yok. Bernardeschi, Sane falan Comandan iyi degiller. Sag bek icin world class bir oyuncu yok. Bellerin ispanyol ve savunmasi Rafinha seviyesinde. Abartilan oyunculardan biri de o.

Yaptigimiz en büyük hata De Bruyneyi almamak. 1 sene bekleyip, bu sene transferi planlaniyordu. Beklemekte hata yaptik.

Ancelotti hocami taniyanlar, futbol görüslerinin benimkine cok benzedigini söylüyorlar. 3-4 gün önce De Scigliodan bahsettim. Ayni gün resmi teklif yapmisiz. Ben Saneyi istemiyorsam, Ancelotti hocamda istemez. 1 sene daha izleyelim, gelisimine bakalim, 37 milyon avroluk satin alma maddesi var, begenirsek aliriz. Guardioladan nefret eden, 3 yil boyunca Bayernin CLyi kazanamayacagini söyleyen ben, Ancelotti hocamla CLde seri yapacagimizi düsünüyorum. Yeter ki, Kalle ve Reschke istedigi oyunculari alsinlar.

Ancelotti hocam, genc oyuncularin world class seviyeye gelecegine inaniyorsa, onlari oynatir ve o seviyeye cikarir. Yoksa bazilari gibi sirf genc oyuncu oynatmak icin oynatmaz.
@Vasfi Vural işte seni bitirecek adam

Mehmet Ozturk

Yahu kardesim, sürekli salliyorsun. Ben 20 yildir fazla bir zamandir Bayern Münihliyim. Cok fazla kaynagim var. Ben bile transferleri ögrenemiyorum. Transferle ilgili direktör tek basina calisiyor. Ondan baska kimsenin haberi bile yok.

İspanyollarin ingilizlerin hayati yalan. Adamlar sürekli salliyor. Yok Jesusu aliyorlar, yok Saneyi aliyorlar. Sana o zamanda dedim, almayacaklar. Sana Bayernin istedigi kanati söyleyim. Julian Brandt. Burke kim ya? İskoc, İngiliz balonlarina mi kaldik biz. Bu sene kanat istesek zaten Saneyi alirdik. Ancelotti hocam kimseyi istemedi. Sadece Nanteste bir genc yetenek var, onu istemis. Onu alacaklar diye biliyorum. Garip bir ismi var. Aklima gelmedi simdi.

Ben bu foruma neden gelmistim? Yozgat ya da Adem diyelim. Onunla tanismak istiyordum. Söz vermistim. Sözümü tutmak icin geldim. Yarin müsaitim. Bugün antremani izlemeyi gittim. Yarin istedigi yere gelirim. Saat 20ye kadar zamanim var. Bulusacagimiz yeri yazsin.

Cidden Yozgat oldugunu anlamadiniz mi hala? Gs formali bir resmini atmasini isteyin. :asd22:
guardiola hocam bavyera forumlarında mı takılıyor artık @Serkan G. Veren sesi soluğu çıkmıyor

tumblr_oo03pvxgLZ1ujmvy2o1_500.jpg

Üst Alt