Bayern Münih Takip Başlığı - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Demek ki herifço pen6 larda iyi değil

JJ | MP
Bilmiyorum artık Bayern'in as kadroda penaltıcısı kim ama attığı penaltılarda kalecilerin belini bayağı bir zorlamış.

Mesajı yazarken bir bakayım dedim de istatistiklere sonuç şöyle;
Garip bir istatistik olacak ama Bayern bu sene 7 penaltı kullanmış. Bunlardan 6 tanesini Lewandowski atmış. Hepsinde de başarılı olmuş. 1 penaltı da Coutinho atmış, o da başarılı olmuş.

Bilmiyorum artık Bayern'in as kadroda penaltıcısı kim ama attığı penaltılarda kalecilerin belini bayağı bir zorlamış.

Mesajı yazarken bir bakayım dedim de istatistiklere sonuç şöyle;
Garip bir istatistik olacak ama Bayern bu sene 7 penaltı kullanmış. Bunlardan 6 tanesini Lewandowski atmış. Hepsinde de başarılı olmuş. 1 penaltı da Coutinho atmış, o da başarılı olmuş.
Ulan bu cot hıyarı español da kiralık şort giyerken ,Arda madride erasmus yapmaya gidiyordu ,sonra kutiño 10 pezoya sanirim lpoola gitmisti,alalim da alalim dedim amma o zamanlar beni taniyan kimse yoktu, gerci hala yok
Ilginc bir anim ,paylastim gece gece
Kusura bakma ,degisik degisik otlardan acayip icecekler yapiyorlar kafa gidiyor
Eyw bilgi icin de

Ulan bu cot hıyarı español da kiralık şort giyerken ,Arda madride erasmus yapmaya gidiyordu ,sonra kutiño 10 pezoya sanirim lpoola gitmisti,alalim da alalim dedim amma o zamanlar beni taniyan kimse yoktu, gerci hala yok
Ilginc bir anim ,paylastim gece gece
Kusura bakma ,degisik degisik otlardan acayip icecekler yapiyorlar kafa gidiyor
Eyw bilgi icin de
İlginç bir anıymış. Öyle transferler bizim sistemimize ters :cofused: Coutinho 32+ olunca yoklarız artık.

Penaldowski diyebilir miyiz? Şaka şaka bence de saf golcülük anlamında dünyanın 1 numarası. Genel pivot santrafor özelliklerinde Benzema'yı 1-2 noktada önüne koyabilirim ama iş gol yapmaya gelince rakipsiz bir eleman.
Gerçekten inanılmaz bir golcü. Golün her türlüsünü atabiliyor. Tek vuruş golcüsü de değil sadece, topu ayağına alıp oynayabiliyor da. İzlerken çok keyif alıyorum.

Hücumu konuşmaya gerek yok ama savunmada adam paylaşımında sıkıntıları var. City maçı karşılıklı bol gollü geçebilir.

Üst Alt