Bayern Münih'ten Türkiye'ye Büyük Terbiyesizlik! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bi dk haritayı yakından inceliycem şimdi, benim gördüğüm ve haberlerin anlattıkları bizim topraklarımız yok ortada, oralar deniz gözüküyo, hadi haritayı bi şekilde işin içinden çıkardık diyelim, İstanbul ve Ankara yok zaten, yani küçücük ülkelerin yayınlarını yapmışlar koca Türkiye'nin ki yanlışlık olmuş öyle mi?

Bunu ben yemem şahsen.
Yok alakası yok üstat deniz değil Türkiye bilakis denizler Türkiyeye katılıp büyütülmüş benzer durum yunanistanda da var diğer ülkelerde de kuvvetle muhtemel dandik bir grafiker işi. Ama maç saatini Türkiyeye göre vermemek saçma olmuş doğru.

Yok genel olarak Alman toplum ve devletindeki Türk Düşmanlığının tezahürüdür bir de haritada deniz gösterme olayı yok sadece İstanbul maç saati gösterilmemiş bu tıpkı şey gibi erivanı yok saymak gibi bizdeki toplumsal mobbing yani onlar da bu mallığa ortak olmuşlar
Ortak olmak suc degil yani buraya getiriyorsun olayi

Yok var da haritada bahsedilen hata yok deniz gösterilmiyor bilakis denizler kara gösterilmiş Türkiye büyütülmüş ama bu bize has değil harita dandik birçok ülkenin kıyıları filan yanlış. Az önce detaylı baktım.
harita bariz yanlış karadenizi kumla doldurup türkiye topraklarını rusya topraklarına katmışlar resmen

Ortak olmak suc degil yani buraya getiriyorsun olayi
Yo suç da deniz değil ki harita maç saatini yazmamışlar istanbula göre o kadar bir de ankarayı yazmamak normal bakın haritaya kanada ve abd dışında 2 şehir adı yok çünkü saat farkı var oralarda pasifik ve atlantik kıyılar. Ankara ile istanbul arasında böyle bir boylam farkı yok yani tek yanlış istanbulun olmaması

Üst Alt