BBL 11/12 H:25 | Galatasaray MP 92-81 Beşiktaş M. | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:25 | Galatasaray MP 92-81 Beşiktaş M. | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 H:25 | Galatasaray MP - Beşiktaş M. | 2 Nisan | 20.00 | Lig TV 3

ama biletler hala duruyor. saldır galatasaray

Cevap: BBL 11/12 H:25 | Galatasaray MP - Beşiktaş M. | 2 Nisan | 20.00 | Lig TV 3

Bu maçta tribünler dolup, yeterli desteği vermezsek artık basketbol diye ağlamayalım. Liderlik yolunda en önemli maçlarımızdan biri, 26 blok bilet hala duruyor. Dünkü yaşanan polis ve organize suç örgütleri rezaletleri akıllardan çıkmasın.

Arroyo oynacakmış hatta Serhatta oynayacak diyorlar.

Ne olursa olsun yenmeliyiz.Gönül tabi ezelim diyor.

Ama maç kafa kafaya gider ve sonunda ağırlığımızı koyar alırız diyorum.

Maç içinde inişler çıkışlar olacaktır.Mesela biz ilk yarıda 10 sayı farkı yakalayıp,ikinci yarı Beşiktaşın geri gelişleri ve farkı azaltması gibi.

Yeni transfer Nihad takımla 5 gündür çalışıyor.Yavaş yavaş oyun tarzımızı,setlerimizi ve ondan beklediklerimizi kavramaya başlamıştır.Birde hazır geldiği için kondisyon sorunu çekmez.Tahminim ilk 5 başlar ve 22-23 dakika oynar.

Birde Canerle süreleri paylaşır.

Bonsuya dikkat etmek lazım çok atlet ve zaten atletiklik dışında çok numarası yok ama o kozunuda çok çok iyi kullanıyor.

Arroyoya gelirsek Gordon reis ve Göksenin yapacakları baskı ile o tiyatrocuyu hayattan bezdirmeli.

Haydi çocuklar güveniyoruz sizlere galibiyetlere devam.

Insallah kazaniriz. Ters geliyorlar bize bu sene. Nihad Djedovic´in performansi belirleyici olacaktir cünkü Shipp´in yoklugu cok hissediliyor

Ters geliyorlar nedense.

Yinede kazanacagimizi düsünüyorum. Salon dolu olmali.

Cevap: BBL 11/12 H:25 | Galatasaray MP - Beşiktaş M. | 31 Mart | 17.00 | Lig TV 3

Beyler Abdi İpekçide bilet satılıyor değil mi.. Ayrıca Biletix şubesi aramamıza gerek var mı?

Çoğunluğun da bildiği gibi bu sene ligde bize en ters gelen takım Beşiktaş. Çok farklı isimler skoru yüklenebiliyor.

Kolay olamayacak ama kazanmalıyız.

Bunlarla oynadığımız 2 maçı da çok hafife aldık. Bu sefer öyle olmayacağını umuyorum. Kesinlikle rakibimiz değiller ve bu sefer maç İpekçi'de.

Ne yalan söyleyeyim özledim İpekçi atmosferini saat gelse de gitsem diye bakıyorum,inşallah doldururuz salonu.

Havaya girme zamanı tüm sorunları ardımızda bırakıp. Akşam da bu kadar mıy mıy yaparsak işimiz var.

[video=youtube;hpk_9eFjKB4]https://www.youtube.com/watch?v=hpk_9eFjKB4[/video]

artık ligde yukselişe gecelim tekrardan hava yakalayalım dedovic den iyi performans bekleiyoruzz

abi 15 bin kişilik salon istiyoruz ama bu akşam ne kadar kapasite olmalı belli olacak

Maça 1 saat 15 dk kaldı.Maç kadar Deodovic'in ne yapacağı da önemli.

x2_bcc0653

Şu açıdan pankart daha net. 3 imparator bir arada. Emeği geçenlerin ellerine sağlık güzel pankart olmuş.

ApfPlqBCIAAVR6h.jpg

Üst Alt