BBL 11/12 H:3 | Galatasaray MP 79-72 P.Karşıyaka | 30 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:3 | Galatasaray MP 79-72 P.Karşıyaka | 30 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 H:3 | Galatasaray MP 79-72 P.Karşıyaka | 30 Ekim | Maç Sonucu

kötü oynayıp maç kazanmak önemli güzel oldu takımın dinlenmeye ihtiyacı var

Bu macda bitti,zordu ama cok sükür aldik,helal yenilmez armada...

79-72

Bu takımda haz etmediğim 2 tane adam var.Birisi yeni gelen Songalia öbürü Shipp.Ama genede kazanmışız aslanları kutluyorum.

Cevap: BBL 11/12 H:3 | Galatasaray MP 79-72 P.Karşıyaka | 4.Periyot | Lig TV 3

kazandık ama abi

siz hiç mi antremanda serbest atış çalışmıyorsunuz :confused::eek:

bu takımın acilen serbest atış çalışması gerekli.form durumuna gelirsek erken form tutmanın zararları diye düşünüyorum.bi düşüş olacaktı ama biraz erken oldu gibi.

valla ben kötüde olsak macı kazandık lafına takılıyorum. bu takımda 3-4 mactır düşüş var. sezona erken başlamamızmı buna etken bilmiyorum. ama hic iyi sinyaller almadım ben takımdan. lakovic bile bukadar leş oynuyorsa sorun var demektir. hafta ici siena bizi yener ama bari farklı yenilmeyelim.

ligin dişli ekiplerinden birisi, banvit ve bunlar. keza telekomda öyle. Pınar ve banviti geçtik. umarım bu iki ekip rakiplerimiz olan efes ya da fülkere çelme takar.

birde burda bazıları shipi begenebilir ama ben begenmiyorum. tamam kötü oyuncu degil ama seni kurtaracak bir oyuncuda degil. domercant bize cok iyi gelirdi. adam düşerken bile sayı atıyor.

Üst Alt