BBL 11/12 H:3 | Galatasaray MP 79-72 P.Karşıyaka | 30 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:3 | Galatasaray MP 79-72 P.Karşıyaka | 30 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 H:3 | Galatasaray MP 79-72 P.Karşıyaka | 30 Ekim | Maç Sonucu

birde burda bazıları shipi begenebilir ama ben begenmiyorum. tamam kötü oyuncu degil ama seni kurtaracak bir oyuncuda degil. domercant bize cok iyi gelirdi. adam düşerken bile sayı atıyor.

katılıyorum ama domercantın yaşı itibarı ile gelmesi yanlış olurdu.zaten şu anda yaşlı bi takımız.

30 gün ve 12.maç takım sanki saygıyı hak ediyor.

en yürekli ve en iyi oyuncularımızdan birisi shipp bence, tabi fikrine saygı duyarım. hele fb ile şampiyonluk serisinde ki mağlubiyetimizde tutku shumpert ve shipp'in ağlamasını hiç unutamam

Oda senin görüşün kardeşim.

Bu arada yorumları okuyorum hiç yapıcı değil.Yahu bu adamlar makina değil ki insanlar.Az mühlet verin,adamlar ailelerini bile görmüyordur.Hafta sonu lig haftaiçi Avrupa maçı oynuyorlar.

Oda senin görüşün kardeşim.

Bu arada yorumları okuyorum hiç yapıcı değil.Yahu bu adamlar makina değil ki insanlar.Az mühlet verin,adamlar ailelerini bile görmüyordur.Hafta sonu lig haftaiçi Avrupa maçı oynuyorlar.

aynen öyle abi, hafta içi son 2 çeyrekte oynadığımız oyunda belliydi bugünkü maçın ne olacağı

Büyük ihtimal bir basketbol mucizesi olmaz ise Siena´ya orada + 10 ilw kaybedeceğiz.Basketbol ile alakası olmayan,Siena´nın nasıl bir takım olduğunu bilmeyen adamların gelip burada takıma sallamasından korkuyorum.Tabi yine herşey olabilir.Bkz Efes´in geçen haftaki yenilgisi.

Büyük ihtimal bir basketbol mucizesi olmaz ise Siena´ya orada + 10 ilw kaybedeceğiz.Basketbol ile alakası olmayan,Siena´nın nasıl bir takım olduğunu bilmeyen adamların gelip burada takıma sallamasından korkuyorum.Tabi yine herşey olabilir.Bkz Efes´in geçen haftaki yenilgisi.
siena final four yapacak bir takım zaten:)

O maçın havası farklı olur.Bende galibiyet beklemiyorum ama Siena içinde çok zor olacak.Takım motive olacaktır.Maçın içinde son ana kadar olucağız.Ben 6-7 sayı farkla kaybedeceğimizi düşünüyorum.

31 de 16 serbest atış atmak sadece bize özgü birşey heralde.bu kadar s.atış mı kaçar arkadaş.ribaundlarda da 39-27 karşıyaka önde bitirmiş.

Maçı alan oyuncular Caner-Shumpert ve Ender oldular.Çok ciddiyetsiz gördüm bugün takımı.Andric-Lakovic-Gordon bu aralar çok formsuz.

Oktay hocanın ribaundlara acilen çözüm bulması lazım.Unics Kazan maçını kaybetmemizin en büyük nedeni de verdiğimiz hücum ribaundlarıydı.

Bazı şeyleri yorgunluğa bağlıyorum da ribaundlar çok başımızı ağrıtacak gibi duruyo bu sezon.Zaza'yı göremiyoruz kaç maçtır sakat mı acaba ?

kafalar biraz unics maçında kalmış gibiydi.

oyunda ise en çok dikkat çeken nokta belki de serbest atışlardı. felaket bir yüzde ile attık. neyse yine de kazanmak güzel tabi.

Sınava girdiğim için maçın sadece başını seyredebildim en son gerideydik ve berbat oynuyorduk sürpriz oldu benim için kazanmamız.

Ribaundlari alsak serbest atislarida atsydik bukadar az fark olmazdi.. Bocaladik ama kazanmasini bildik. Tebrikler

Millet %50 ile üçlük-ikilik atar biz %50 ile serbest atış atıyoruz.

iyi takımız iyi bir hocamız kaliteli oyuncularımız var tek eksik bu takımın gerçek bir 5 numaranın olmaması zor bir galibiyet almamıza ragmen aslalarımızı canı gönülden kutluyorum yürüyedurun aslanlarım.

Eller yukarı ! Shumpert şut atıyor :D

377422_10150440168685269_218864095268_11069006_1553619866_n.jpg

Üst Alt