BBL 11/12 H:5 | Galatasaray MP 61-69 A.Efes | Maç Sonucu | 13 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:5 | Galatasaray MP 61-69 A.Efes | Maç Sonucu | 13 Kasım

Cevap: BBL 11/12 H:5 | Galatasaray MP - A.Efes | 13 Kasım | 17.30 | Lig TV 3

Kinsey´in olmamasi büyük avantaj ama Efes bizden cok daha güclü bir takim. Normal sartlarda bizi rahatlikla yenerler. Bu maci kazanirsa taraftar kazanir bence. Efes, Siena ayarinda bir kadro, hatta daha da güclü. O yüzden Efes´in kazanacagini düsünüyorum.

Kinsey´in olmamasi büyük avantaj ama Efes bizden cok daha güclü bir takim. Normal sartlarda bizi rahatlikla yenerler. Bu maci kazanirsa taraftar kazanir bence. Efes, Siena ayarinda bir kadro, hatta daha da güclü. O yüzden Efes´in kazanacagini düsünüyorum.

aynen kinsey'in olmaması çok iyi oldu ama efes siena kadar güçlü değil. kadrosunda yıldız olabilir ama sienanın belli oyun kurgusu var. adamlar gözü kapalı yenerler efesi, ki yendilerde zaten

hacı biri forvet biri oyun kurucu :asd: kıyas olmamış :ays:

Biliyorum zaten ifadeyide koydum.:asd:

Cska çok güçlü Kirilenkoda Diamantidisde maça ağırlığını koyar.Kim kazanır ek parçalarla CSKA gibi duruyor.

Gelelim Efes maçına çok önemli maç kazanırsak müthiş avantaj elde ederiz ve özgüvenimiz tavan yapar.Efes Siena ayarında ama lig maçları başka oluyor.Sağlıklı Zaza ile onların seviyesine yaklaşırız.

Diamantidis > Teodosic

Panathinaikos´ta Batiste ya da Batista diye bi adam vardi. Hala orda mi? Hayvani biseydi. Müthis adamdi.
o zaman söyle yapalım diamantidis<teodosic+shved yani sonuc yine cska daha iyi.biraz düz mantık oluyor ama kadro genişligini ve kalitesini göstermek istedim :)

renkdas ikiside takımlarının en iyi oyuncuları onun için kıyaslama yapılabilir. sonuc cska daha iyi demektir :asd:;)

yav bırakın kirilenkoylan teodosic bozuntusu var cska'da oyuna ağırlık koyacak. her türlü pao :D :asd:

o zaman söyle yapalım diamantidis<tedosic

+shved yani sonuc yine cska daha iyi.biraz düz mantık oluyor ama kadro genişligini ve kalitesini göstermek istedim

yuh yuh yuh diamantidis'in tırnağı etmez teo

kinsey'in bizim macda olmaması sebebiyle sansımızı %55 olarak görüyorum.ne az ne de cok

yav bırakın kirilenkoylan teodosic bozuntusu var cska'da oyuna ağırlık koyacak. her türlü pao :D :asd:

yuh yuh yuh diamantidis'in tırnağı etmez teo
yav renkdas diamantidis yakının mı ne nedir bu diamantidis sevgisi :D sana diamantidis<deron williams desem yok hala diamantidis daha iyi diyeceksin nerdeyse :asd:;)

yav renkdas diamantidis yakının mı ne nedir bu diamantidis sevgisi :D sana diamantidis<deron williams desem yok hala diamantidis daha iyi diyeceksin nerdeyse :asd:;)

evet öyle dicem, diamantidis'in ödülü var geçen sene en iyi savunmacı seçildi. avrupanın en iyi oyun kurucusu ve lakabıda örümcek adam.

Pao'nun ise yeşil yoncalar :asd:

evet öyle dicem, diamantidis'in ödülü var geçen sene en iyi savunmacı seçildi. avrupanın en iyi oyun kurucusu ve lakabıda örümcek adam.

Pao'nun ise yeşil yoncalar :asd:
diamantidise saygı duyuyorum tamam ama o yeşil yoncaların bu aksam kırmızıya boyandıgını görmek cok hoş olcak :D

Ya biz bu NBA olayini kullanamadik ya. Alsaydik söyle Kobe Mobe, Lebron filan :D Su Deron olayi moralimi bozdu ya. Adam makine gibi valla.

Ya biz bu NBA olayini kullanamadik ya. Alsaydik söyle Kobe Mobe, Lebron filan :D Su Deron olayi moralimi bozdu ya. Adam makine gibi valla.
o konuda rahatim acıkcası cünkü 2-3 ay sonra paralar ödenmedi oyuncular boykot yapıyor diye haberler cıkmaya başlar bjk de :asd:

Düğün var,maça gidemiyorum hatta izleyemiycem yüksek ihtimal:sad007:

o konuda rahatim acıkcası cünkü 2-3 ay sonra paralar ödenmedi oyuncular boykot yapıyor diye haberler cıkmaya başlar bjk de :asd:

Insallah lokavt cabuk biter ya. 1 sezon boyunca böyle kalirsa BJK de sampiyonluk adayi bence. Cok iyi durumdalar

Sonuçtan çok artık şu salonu doldurup Kazan maçındaki durum için özrümüzü dileyelim.

Burda kimse Ersan'dan bahsetmemis. Bence en cok dikkat edilmesi gereken oyunculardan biri. Pazar günü bizi cok zorlayacak gibi geliyor bana.

Üst Alt