BBL 11/12 Play-Off Ç.F. 1.Maç | Galatasaray MP 80-66 Tofaş | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 Play-Off Ç.F. 1.Maç | Galatasaray MP 80-66 Tofaş | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Ç.F. 1.Maç | Galatasaray MP - Tofaş | 5 Mayıs | 20.00

Konsantre ve istekli olacağımızı düşünüyorum.

Artık yavaş yavaş vites yükseltme zamanı.

Gençlere mesaj verme zamanı.

Yinede Tofaş bir yere kadar direnç gösterecektir ancak ağırlığımızı koyarız.

Başarılar yenilmez armada.:tiphat:

buckman ipekçideki normal sezon maçında coşmuş 34 sayı atmıştı, umarım yine böyle bir performans göstermez

BJK'yi gözünüzde fazla büyütmeyin, onlarin da bize karsi tek üstün olduklari yer 5 numara. Ama Furkan ve Andric iyi oynadigi sürece BJK'yi de rahat geceriz.

Ersin Dağlı 3 hafta yok deniyor, o zaman 5 numarada da bir üstünlükleri yok :)

Arkadaşlar maç hangi kanalda? Lig tv3 de maçı izleyemeyeciğimizi söylüyor da.

ligtvn varsa izlersin herhalde. yoksa harbi izlyemiyormuyuz. ozaman söverim bu ligtvye.

Maçı izlemek için arkadaşa geldim kanalı açtık maçı izleyemezsiniz filan yazıyor. Sene başından beri izliyorduk. Play off ları izlemek için başka bi üyelik lazımmış. Tam şerefsizler.

Maç saati açılıyor ama Banvit maçında açılmadı. Aradık öyle söylediler.

[video=youtube;m23aEQrPMic]https://www.youtube.com/watch?v=m23aEQrPMic[/video]

bu ligtv harbi şerefsiz. deneriz mac saati bakalım nolcak. banvit macını vermiyor gercekten.

Yavşaklar diyor ki zaten sene başından beri paketinizde o yok. Biz diyoruz izledik maçları tesadüf olmuştur diyor. Hepsini izledik dedik. Sonra başkasına sordu yeni üyelik gerekiyor dedi şerefsizler.

Emin misiniz arkadaslar bende su an Lig TV 3 kanali acik, Efes'in macina bakabiliyorum. Bende normal Lig TV üyeligi var, 4 büyüklerin ve anadolu takimlarinin oldugu paket yani.

Ersin Dağlı 3 hafta yok deniyor, o zaman 5 numarada da bir üstünlükleri yok :)

Ersin Dagli bos bir adam, yerli olmasa kadroya bile giremez. Bonsu'dan cekiniyorum ben sadece, gerisi bos.

Tekrar aradık. Bi yanlışlık olmuş düzeltiyoruz dediler. Maç açıldı şimdi. Ama ilk yarısı kapalıydı.

Emin misiniz arkadaslar bende su an Lig TV 3 kanali acik, Efes'in macina bakabiliyorum. Bende normal Lig TV üyeligi var, 4 büyüklerin ve anadolu takimlarinin oldugu paket yani.

Ersin Dagli bos bir adam, yerli olmasa kadroya bile giremez. Bonsu'dan cekiniyorum ben sadece, gerisi bos.

Neco iyi misin?

Ersin dediğin adam sağlam orta mesafe şutu olan bir oyuncu.Geçmişten beri Telekomdayken hep canımızı yakmıştır.

Mesela 2 kez yenildiğimiz maçlarda kritik şutlar sokmuştu Dudley.

Neco iyi misin?

Ersin dediğin adam sağlam orta mesafe şutu olan bir oyuncu.Geçmişten beri Telekomdayken hep canımızı yakmıştır.

evet o iblis hep orta mesafe atışlarını bize soktu. bugünde buckman gene coşar anasını satiyim.

Neco iyi misin?

Ribaundlar disinda o kadar iyi degil, ben begenmiyorum. Bonsu olmasa zaten hic zorlayamazdi onlar bizi. Adam havadan aldigi toplari bile cok rahat atiyor, biz niye almadik bu adami anlamiyorum vallah.

Üst Alt