BBL 11/12 Play-Off Ç.F. 2.Maç | Tofaş 73-79 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 Play-Off Ç.F. 2.Maç | Tofaş 73-79 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Ç.F. 2.Maç | Tofaş 46-40 Galatasaray MP | Devre Arası | Li

İzledim Tugay tüm maçları izliyorum. bende o iki maçtan bahsediyorum zaten çok kötü oynadık... Bjk-ülker- efes i yendikten sonra bi rehavet oldu sanırım o maçlarda. Küçümseme olayına karşı olmamın sebebi Oktay Mahmuti'nin olduğu yerde öyle bir şey olacağını sanmıyorum...

Sende haklısın ama oynadığımız oyunu biliyorum.

O maçlarda resmen yavaş ve relax oynadık.

Sanki yavaş yavaş yeneriz havasındaydı bizimkiler.

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Ç.F. 2.Maç | Tofaş 46-40 Galatasaray MP | Devre Arası | Li

Nedense bize karşı oynayan her takımda bu oluyor.Birazda kendimize bakmalıyız nerde yanlış yapıyoruz diye.Bireysel hataları en aza indirmek gerek.Tüm efor boşa gitmiş oluyor tek bir hatayla.

Yine de takım istediğinde rakibe göre vites yükseltebilme becerisine sahip.Yarıfinal-final'e seviye arttırarak gideriz.

tabi bizde zaten hata var orası nette. zor atışa itiyorsun gene atıyor bazen 7-8 sayı atıyorlar fazladan. yoksa sert savunma yapmadık ilk yarı.

Sende haklısın ama oynadığımız oyunu biliyorum.

O maçlarda resmen yavaş ve relax oynadık.

Sanki yavaş yavaş yeneriz havasındaydı bizimkiler.

Büyük maçlarda savunmaya daha fazla dikkat ediyoruz bu da bize büyük fark sağlıyor..

Andric çok kötü bugün, gereksiz ısrar ediyor hoca

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Ç.F. 2.Maç | Tofaş 50-44 Galatasaray MP | 3.P | Lig TV 3

Andrİc adam 2 dİr ayni yerden dÖnÜp sayi atiyor hala ÖbÜr tarafa gİdİyon. Siniyonmu napiyon bİzİ.

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Ç.F. 2.Maç | Tofaş 50-44 Galatasaray MP | 3.P | Lig TV 3

çıkar şu Andriçi artık yeter ya

ZUZA yıldız oldu saol andric. tebrik ederim seni.

dağıldık beyler geçmiş olsun, berbat ötesi oynuyoruz

hocam niye inat ediyorsunki andricle devam ediyorsun. fark 10 oldu işte. ender cıksın allahı9nı severseniz. tutku girsin maça. ali aga macı gibi olur inşallah.

gereksiz Andric ısrarı farkın açılmasına sebep oldu

Zuza başa bela oldu diyeceğimde Andric hiç savunma yapmıyor yav.

Tabi herkesin dediği gibide koç çok ısrar etti Andrice.

Yalnız Tofaşada güven verdik adamlar güvenle şut atıyorlar.

bizimkiler ne hücum yapıyor ne defans. lan dogrulun ya. son topa kadar dedikce bunlar harbiden son topta kazanıyor macları:)

Gordon nerede ya? Oyun sıkıştığında 1-1 oynuyordu en azından..

Bu arada savunmamız çok kötü.

afferin furkan işe yarıyon. lakovicte 3 lügü yolladı. fark 5 e düştü.

Çözüm belli, neden bu kadar inat etti Oktay Hoca anlamak mümkün değil. Arnavutluk, Makedonya yakın. Bazen Arnavut inadı tutuyor heralde.

Üst Alt