BBL 11/12 Play-Off Y.F. 1.Maç | Galatasaray MP 75-74 Beşiktaş M. | Maç Sonucu - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 Play-Off Y.F. 1.Maç | Galatasaray MP 75-74 Beşiktaş M. | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 1.Maç | Galatasaray MP 75-74 Beşiktaş M. | Maç Sonucu

Maçı izlemedim ama Beşiktaş'ın kadrosu bu sene iyi. Hatta bireysel olarak bakıldığında GS'den daha iyi. Sadece Arroyo bile bunun kanıtı. GS takım olma olgusu ve Mahmudi'nin bir zamanlar Efes'te yaptığı gibi savunma anlayışıyla bir adım önde. 15-20 sayı öne de geçsen sertliği elden bırakmaması lazım Aslanların.

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 1.Maç | Galatasaray MP 75-74 Beşiktaş M. | Maç Sonucu

Maçı izlemedim ama Beşiktaş'ın kadrosu bu sene iyi. Hatta bireysel olarak bakıldığında GS'den daha iyi. Sadece Arroyo bile bunun kanıtı. GS takım olma olgusu ve Mahmudi'nin bir zamanlar Efes'te yaptığı gibi savunma anlayışıyla bir adım önde. 15-20 sayı öne de geçsen sertliği elden bırakmaması lazım Aslanların.

Arroyo çıkıp Mehmet Yağmur giriyor yalnız :lol: Bizde Gordon çıkıyor Tutku giriyor :)

playoff yarı final oynuyoruz son topayı biz çok yanlış anladık

ergin ataman senin taaaaaaaaaaaaaaaa...

Herif son saniye mola alıyor...

maç zor oldu ama bu bjk nin 3 lükleride adamı deli ediyor.bi fenerin balı iki bjk nin 3 lükleri...

aslında belki de bu maçın zor geçmesi daha hayırlı oldu, böylece 2. maçı ciddiye alırız. 2. maç çok çok önemli

playoff yarı final oynuyoruz son topayı biz çok yanlış anladık

Yalnız Serhat takımın sadece Bonsuya konsantre olup Erceği es geçmeside kötü oldu ha.

Birde Shumpertı Erceğe vermekten onlar adına avantaj oldu.

Her ne kadar beğenilmesede son periyot Savovic savunması Erceği biraz zorlayabilirdi.

Bonsu nun kötü oynadığı maçta rahat kazanmamız lazımdı. 3 lüklerimizle serbest atışlarımız felaketti bjk ise müthiş yüzdeyle oynadı. Perşembe günü maçı kazanmamız lazım yoksa seriyi zora sokarız.

Son bölümler kabus gibi geçti ama kazanmayı başardık.

%50'nin üstünde üçlük attılar. Farkın eridiği bölümde hiç kaçırmadılar nerdeyse.

Serideki bütün maçlar yakın geçecektir. İkinci maçı da kazanıp deplasmana 2-0 ile gitmemiz lazım. O andan sonra 3 maç üst üste kaybedeceğimizi sanmam.

Arroyo çıkıp Mehmet Yağmur giriyor yalnız :lol: Bizde Gordon çıkıyor Tutku giriyor :)

O da doğru. İki takım arasında büyük bir fark yok zaten ama ilk 5'ler açısından BJK biraz daha iyi bana göre. Yine de basketbolda takım olmak çok önemli. Ben inanıyorum Oktay Hoca'nın bu takıma tekrardan en az final oynatacağına.

Son bölümler kabus gibi geçti ama kazanmayı başardık.

%50'nin üstünde üçlük attılar. Farkın eridiği bölümde hiç kaçırmadılar nerdeyse.

Serideki bütün maçlar yakın geçecektir. İkinci maçı da kazanıp deplasmana 2-0 ile gitmemiz lazım. O andan sonra 3 maç üst üste kaybedeceğimizi sanmam.

2.nci maçta buna benzer olur Ahmet.

Ama daha önce olayı bitiririz bence.

Birde daha iyi üçlük atsak maç 1 sayı değilde 10 sayıda bitebilirdi.

Ama bir sonraki maça daha ciddi ve performansı 40 dakikaya yayacak şekilde oynamak lazım.

Üst Alt