BBL 11/12 Play-Off Y.F. 1.Maç | Galatasaray MP 75-74 Beşiktaş M. | Maç Sonucu - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 Play-Off Y.F. 1.Maç | Galatasaray MP 75-74 Beşiktaş M. | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 1.Maç | Galatasaray MP 75-74 Beşiktaş M. | Maç Sonucu

Bu kaçıncı maç hatırlamıyorum. 15 + farktan sonra oyunu sıkıntıya sokuyoruz. Az kalsın veriyorduk maçı. Mahmudi nin buna bir çözüm bulması şart. Bu maç serinin son maçı olsa millet kalpten patır patır gidecek.

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 1.Maç | Galatasaray MP 75-74 Beşiktaş M. | Maç Sonucu

Shumpert gitsin artık mümkünse sene sonu.Aslan gibi İlkan geliyor.Shumpert 2 üçlük atacak diye savunma da delik deşik oluyoruz.

O da doğru. İki takım arasında büyük bir fark yok zaten ama ilk 5'ler açısından BJK biraz daha iyi bana göre. Yine de basketbolda takım olmak çok önemli. Ben inanıyorum Oktay Hoca'nın bu takıma tekrardan en az final oynatacağına.

Buna imzamı atarım işte. Arroyo, Bonsu, Erceg, Hawkins bunlar yabana atılamayacak oyuncular.

bundan sonraki maç yine evimizde dimi

arroyo'nun sutu bunu hatirlatti

[video=youtube;v-LRgPMyjro]https://www.youtube.com/watch?v=v-LRgPMyjro[/video]

Shumpert gitsin artık mümkünse sene sonu.Aslan gibi İlkan geliyor.Shumpert 2 üçlük atacak diye savunma da delik deşik oluyoruz.

Shipp Türk olsaydı dediğin olabilirdi.

Ama Türk olamıyacağı için kalma ihtimali yüksek Okan.

Ama Shumpertta seneye dahada fiziki olarak düşecek.

Orayı kapatacak İlkan ve yabancı PF daha iyi olabilir dediğin gibi.

Son topa kadar dedikte bu kadarına da gerek yok yaw,geriden gelince iyi oluyor ama bu kadar farktan buralara gelmesi garip.

Bu arada milangaz iyi takım ben beğeniyorum iyi ki Williams yok

Yalnız Serhat takımın sadece Bonsuya konsantre olup Erceği es geçmeside kötü oldu ha.

Birde Shumpertı Erceğe vermekten onlar adına avantaj oldu.

Her ne kadar beğenilmesede son periyot Savovic savunması Erceği biraz zorlayabilirdi.

ya hoca Savovici kafasında silmiş ilk çeyrek sonunda sahada Savovici gören cennetlik.

Nihadda bugün kötü şut yüzdesi ve gereksiz foullerle bjknin momentum yakaladığında bjkye çok yardımcı oldu.

iyi oldu bu ben bu bjk oyununu 2.maç bekliyordum 1.maçta olmasıyla aklımız başımıza gelmiştir.....

Okan Shumperte kızıyonda shumpertin alacağı dakikalar belli Savovic kötü olduğu için savovicin süreleride shumperte kalıyor oyüzden daha kötü gibi duruyor aslında değil

Bak nihad daha iyi duruyor ama daha berbat oynadı...

ya hoca Savovici kafasında silmiş ilk çeyrek sonunda sahada Savovici gören cennetlik.

Nihadda bugün kötü şut yüzdesi ve gereksiz foullerle bjknin momentum yakaladığında bjkye çok yardımcı oldu.

iyi oldu bu ben bu bjk oyununu 2.maç bekliyordum 1.maçta olmasıyla aklımız başımıza gelmiştir.....

Aynen 2.nci maç fark açıldığında gevşemeyiz zaten.

Daha iyi olacağımızı düşünüyorum.

Birde seyirci bir sonraki maçın biletlerini hemen bitirmeli.

EDİT:Savovic bir sonraki maç süreleri 15-16 dakikaya çıkmalı.

hoca shumpertta takılı kaldı ne yazıkki. defansta cok cabuk geciliyor. hücumda bırak sayı atmayı şut atmayı bile düşünmüyor. bazen bana songaliayı hatırlatıyor. bizede hep biri coşuyor bugünde erceg coştu. faullerde yüzde 50yle faul attık. yüzde 80le atsak zaten mac buralara gelmez.

seneye lakovicin yerine iyi bir guard alırsak savovicin yerine hem sayı potansiyeli hem iyi ribaund alan bir oyuncu alırksak. andrici sadece avrupada oynatmayı düşünüp saglam bir 5 numara alırsak. bu takım baya bir kademe atlar. dedeovicte geri döner ship yerine gelir.

En son ikinci periyot bittiğinde fark vardı baya, bu maç her türlü bizim dedim. Maçı izlemedim ama, bir sayı fark ile kazanmamız durumların çok da iyi olmadığını gösteriyor. Fark açılınca rakibi küçümsediler mi ? Yoksa oynayamadılar mı ?

En son ikinci periyot bittiğinde fark vardı baya, bu maç her türlü bizim dedim. Maçı izlemedim ama, bir sayı fark ile kazanmamız durumların çok da iyi olmadığını gösteriyor. Fark açılınca rakibi küçümsediler mi ? Yoksa oynayamadılar mı ?

Birçok faktör sayabiliriz.

Yorulma,düşük yüzdeyle şut,serbest atış sorunu,rakipte Erceğin elinin yanması gibi Erhan.

ulan şu serhat cetin denen bit yavrusu gene coştu bize karşı. kaşla göz arasında 13 sayı attı herif.

Birçok faktör sayabiliriz.

Yorulma,düşük yüzdeyle şut,serbest atış sorunu,rakipte Erceğin elinin yanması gibi Erhan.

Umarım bu bize bir ders olur ve serinin ikinci maçında aynı hataları tekrarlamayız. Ev sahibi avantajını vermemeliyiz. Bu sene basketbol'da da Şampiyonluk bekliyorum.

Shipp Türk olsaydı dediğin olabilirdi.

Ama Türk olamıyacağı için kalma ihtimali yüksek Okan.

Ama Shumpertta seneye dahada fiziki olarak düşecek.

Orayı kapatacak İlkan ve yabancı PF daha iyi olabilir dediğin gibi.

İlkan>Yerli Shumpert,her türlü.Shumpert´ın devşirme olmasının çok bir + sı yok bence.Çok severim ama 1-2 şut soksun diye çok düşüyoruz savunmada,ribaundlarda oyundan.Onlarda da isabet oranı çok düşük bu sene.Shumpert´a teşekkür edilmeli sene sonu.

İlkan>Yerli Shumpert,her türlü.Shumpert´ın devşirme olmasının çok bir + sı yok bence.Çok severim ama 1-2 şut soksun diye çok düşüyoruz savunmada,ribaundlarda oyundan.Onlarda da isabet oranı çok düşük bu sene.Shumpert´a teşekkür edilmeli sene sonu.

Onada kızamayız be Okan.

Adam 33 yaşında ve 2.11'lik oyuncularla boğuşuyor kolay değil.

Ha 28-29 olsa çok farkettirirdi ama.

Ben onun hakkında kararsızım biraz.

Onada kızamayız be Okan.

Adam 33 yaşında ve 2.11'lik oyuncularla boğuşuyor kolay değil.

Ha 28-29 olsa çok farkettirirdi ama.

Ben onun hakkında kararsızım biraz.

Çabasından şüphem yok zaten,unutamayacağım adamlardan biri.Ama tadında bırakmanın zamanı bana göre.

Simdi forzalilar carsililar buraya gelip yorumlari okuyorlardir onlarin birtane cemberden cikan 3lukleri hakkinda burada acaba ne yazmis diyolardir

Herturlu cakardik raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad olun :D.

Üst Alt