BBL 12/13 H:3 | Anadolu Efes 73-83 Galatasaray MP | Maç Sonucu | 29 Ekim - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 12/13 H:3 | Anadolu Efes 73-83 Galatasaray MP | Maç Sonucu | 29 Ekim

Cevap: BBL 12/13 H:3 | Anadolu Efes - Galatasaray MP | 29 Ekim | 18.30 | Lig TV 3

Öbür oyuncularimiz Hawkins'e ayak uydurabilirse bu maci aliriz.

Cevap: BBL 12/13 H:3 | Anadolu Efes - Galatasaray MP | 29 Ekim | 18.30 | Lig TV 3

Domercant dün antremanda as takımla oynamış kadroya alıncakmış,

N'dong'un sakatlığı devam ediyormuş durumu maç saatinde belli olucakmış,

Her iki oyuncununda kadro olasalar bile fazla süre alması beklenmiyormuş :sad007:

Ben Domercant'in yine en az 25 dakika oynayacağını düşünüyorum,yalnız N'dong'un olmaması bizim için büyük dezavantaj olur,Efes gibi bir takıma karşı 3 uzunla oynamak ki Ersin'in de bir sakatlığı vardı,çok can sıkıcı olur.

Hadi Domercant 'ı geçtimde Ndong 'un olmaması büyük sıkıntı...

Efes her zamanki gibi bize karşı üçlük dopingi ile maça çıkmazsa kazanabiliriz.

Ndong defansif anlamda cok önemli silah. Biz Efes'in gücünden ve formundan bahsederken, maca eksik cikmamiz cok büyük dezavantaj olur. Kazanmamiz da cok ama cok zorlasir. Ndong, Domercant'tan da önemli bu macta

Hazır Efes'te Barac da yokken N'Dong'un olması bize müthiş bir avantaj sağlayacaktı ama N'Dong'tan gelen haberler olumsuz gibi. N'Dong oynamazsa, Barac'ın eksikliğinden oluşacak olan avantajımız birdenbire kaybolacak ve pota altında Efes'le eşit olacağız. İnşallah tam randımanlı oynar N'Dong, bu maçta her zamankinden daha çok ihtiyacımız var ona. :(

Ndong defansif anlamda cok önemli silah. Biz Efes'in gücünden ve formundan bahsederken, maca eksik cikmamiz cok büyük dezavantaj olur. Kazanmamiz da cok ama cok zorlasir. Ndong, Domercant'tan da önemli bu macta

Kesinlikle öyle.. Sakat sakat oynasa bile ne kadar verimli olur o var geçen Real maçında Bo 'yuda gördük.. Bu eksiklik hiç hesapta yoktu ve çok kötü oldu...

Toplam sayıdan haber verin 150,5 üstü olur mu :asd:

Alt oynayayım o zaman. Yatarsam akşam burda ol @Uğur Bulut renktaşş!!11!

Toplam sayıdan haber verin 150,5 üstü olur mu :asd:

İddacıyı kes :lol:

Ben asla son topun yere konulup tarafların birbirini teprik edeceği bi karşılaşma olcağını sanmıyorum.son topa kadar aksiyon olacaktır

4.5 h den 2 oyna derim ,en yüksek olasılık bu bence,alt olur üst olur,5-10 sayı fark atarız 5-10 sayı fark yeriz hangisi olursa çokta şaşırmam ama en bankosu bence bu

Kafamı karıştırdın Levent reis :confused: Ne oynayacağımı şaşırdım bu maça :D Uzakmı dursam ne:confused:

İddiadan anlamam ama demek istediğini anlamışsam eğer iki takımın toplam 150 üstü sayı atabilir mi olacak değil mi? Şu iki klas takım eğer 150 sayı atamıyorsa yazık derim.

Aynen öyle ikisinin attığı toplam sayı olacak. Bende 150 yi geçerler diye düşünüyorDUM. :)

Beyler klas maçlarda savunmalarda klas olur o yüzden az sayı olur

Üst olmaz bu maç :tiphat:

Üst Alt