BBL 5.Hafta | Galatasaray 74 - 72 Fenerbahçe Ülker | Her Sene böyle.. - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 5.Hafta | Galatasaray 74 - 72 Fenerbahçe Ülker | Her Sene böyle..

Cevap: BBL 5.Hafta | Galatasaray - Fenerbahçe Ülker |15 Kasım| 19.00 | Herkes Abdi İp

hocam asıl sen naptın şemsettin başı kimse tutamıyordu yahu=)ayrıca bu takımdan çok şey olur takım savunması otursun tamamen ozaman görün takımı bende yıllarca tofaşta oynadım kaptanlık yaptım anlarım takımdan bisi oolup olmayacağnı biras fazla ukalalık yaptıysam affınıza sığınıyorum

Bende 3 yıl profosyonel olarak basketbol oynadım bu yüzden senin düşüncelerini anlayabiliyorum şu an. Sene başında bende çok umutluydum yıldızsız görev adamlarıyla dolu bir takım olduğumuz için. Ama bu kadroyu tamamlayacak bir pivot almadı yönetim. Üstelik en önemli oy6uncumuz olan Cüneyt Erden ile yollarını ayırdı. Şu takımda Hüseyin-Cüneyt-Graves 3'lüsü kalsaydı şampiyon olacağımızı düşünüyordum. Bu isimler gittikten sonra (özellikle Hüseyin) bir pivot alacaklarını düşündüm ama yine 2 tane power forvet aldılar. Aslında malzeme iyi ama eksikler var bunu görüp giderirlerse çok istikrarlı bir takım olabileceğiz.

Cevap: BBL 5.Hafta | Galatasaray - Fenerbahçe Ülker |15 Kasım| 19.00 | Herkes Abdi İp

ne olursa olsun,ne var ne yok kafalarina atalim,kanlarini akitalim ipekcinin parkelerine

Biletler bitmek üzere diye bir söylenti var.Atmosfer çok güzel olacak anlaşılan...

Potada devlerin kapışması!

Galatasaray Cafe Crown, Abdi İpekçi'de Fenerbahçe Ülker'i ağırlayacak. 19:00'daki derbiyi Spormax naklen yayınlanacak.

Sadece sarı-kırmızılı taraftarlara ayrılan 12 bin biletin, tükenmek üzere olduğu açıklandı.

Ligin ilk 4 haftasını galibiyetle tamamlayan Beşiktaş Cola Turka ile geçen sezonun şampiyonu ve şu anda ikinci sırada bulunan Efes Pilsen, bugün saat 15.00'te karşı karşıya gelecek.

BJK Cola Turka Arena’da oynanacak karşılaşma Spormax’den naklen yayınlanacak.

Geride kalan 4 hafta sonunda siyah-beyazlı ekipte Lonny Baxter, 18 sayı, 5.5 ribaund ortalamalarıyla takımının en etkili ismi olarak dikkati çekti.

Lacivert-beyazlı takımda ise Igor Rakocevic, 15.3 sayı ortalamasıyla takımının en skorer oyuncusu oldu.

Kaynak : Sporx.com

13 bin kişi ile nevizadeyi söylemek harika olucaktır

Bu şube bu kafayla yönetildiği sürece biz çok bekleriz şampiyonluk için.Senede bir Ülker galibiyeti ile oda kazanabilirsek kandırıyorlar bizi.Önemli olan derbiyi kazandıktan sonra bile ortaya tepki koyabilmek bugün tribünde bunu yaparsak maçı kazanmış oluruz sahada kazandığımızda değil.

yenilirsek sahaya inip parcalayalim kuslari

Bende TV'den takip edeceğim.Başarılar Aslanlar !

Birazdan salonda olacağım, umarım büyük taraftarımızın desteği ile birkez daha ezeceğiz şunları

kafalarini kiralim,nolur ya,sahaya inelim

Üst Alt