BBL H:28 | Galatasaray C.C. 81-73 Beşiktaş C.T. | 25 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL H:28 | Galatasaray C.C. 81-73 Beşiktaş C.T. | 25 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: BBL H:28 | Galatasaray C.C. 78-70 Beşiktaş C.T. | 25 Nisan | 4.Periyot | Sporm

kazandık tebrikler aslanlara

Cevap: BBL H:28 | Galatasaray C.C. 81-73 Beşiktaş C.T. | 25 Nisan | Maç Sonucu

Bu maçtada son dakikalarda top Jerry'nin elindeydi. Bu bir ısındırma olabilir.

Tebrikler Aslanlar. Oktay Mahmuti´yi cok seviyorum. Iyi ki transfer etmisiz. O bizim genc cocuk da baya iyiymis. Ilk defa izledim.

Çok güzel maçtı, her iki takıma da tebrikler özellikle Aslanlarımıza.

Cevap: BBL H:28 | Galatasaray C.C. 78-70 Beşiktaş C.T. | 25 Nisan | 4.Periyot | Sporm

sırada olin edirne var ilk yarının hesabını kesmek lazım

Çok güzel bir galibiyet oldu muhteşem oldu

HEr sene böle Beşiktaşa böle.......

Bizim takıma bakıyorum bir de Lakers'a bakıyorum.Koçların kafasındaki planların neredeyse aynı.sürekli doğru olduğuna inandıkları şeylere sahaya yansıtıyorlar.oktay mahmuti sürekli savunma ve ribaundlara önem veriyor phil jackson ise sürekli üçgen hücum.2 hoca da mola almak yerine oyuncuların kendi kendilerine kötü durumdan kurtulmalarını bekliyor.riskli bir hamle oluyor bu ancak yeri geldiğinde önemli katkı oluyo takıma.bir de 10-20 sayılı fark yaptıktan sonra saçma sapan performans göstermeye başlıyor takım ve rakibi tekrar oyuna ortak ediyorlar.

önemli bir galibiyet aldık.bu galibiyetin önemi haftaya olin maçını kazanırsak artacak.caner ve ermal'a teşekkürler.

Ikinci yarida cok kotu oynadik ama yinede kazanmayi bildik helal olsun, tebrikler ASLANLAR

Harbiden anlayamadım o olayı ben.Küfür yok argo yok daha nasıl protesto edilecek bi insan ya da bi kurum anlayamıyor.çok gerizekalı var bu ülkede.turgay demirel istifa diye yapılan prostestoya bile anons geliyorsa eğer kapatalım bu spor mevzusunu arkadaş.

Ergin Ataman da maç sonu Serkan Erdoğan-Caner Topaloğlu sportmenlik dışı faul pozisyonundan bahsetti.Galatasaray taraftarına katılıyorum bu hakemlerle bu sezon bitmez dedi.Federasyon versin ceza madem öyle.Dedikleri doğru ama bakalım görecez.

Bizim takıma bakıyorum bir de Lakers'a bakıyorum.Koçların kafasındaki planların neredeyse aynı.sürekli doğru olduğuna inandıkları şeylere sahaya yansıtıyorlar.oktay mahmuti sürekli savunma ve ribaundlara önem veriyor phil jackson ise sürekli üçgen hücum.2 hoca da mola almak yerine oyuncuların kendi kendilerine kötü durumdan kurtulmalarını bekliyor.riskli bir hamle oluyor bu ancak yeri geldiğinde önemli katkı oluyo takıma.bir de 10-20 sayılı fark yaptıktan sonra saçma sapan performans göstermeye başlıyor takım ve rakibi tekrar oyuna ortak ediyorlar.

önemli bir galibiyet aldık.bu galibiyetin önemi haftaya olin maçını kazanırsak artacak.caner ve ermal'a teşekkürler.

Zaten bizim oynadıgımız sistemi bir Galatasaray bi Lakers ve bide Caja Laboral oynuyormus Dünyada yalnızca 3 takım bu sistemi kullaniyor...

Zevkli maçtı. Kopmalar oluyor zaman zaman takımda buda çeşitli serilere yol açıyor. Bir bakmışsın 15 sayı öndeyiz bir bakmışsın Bjk öne geçmiş. Savunmamız play offlar öncesi iyi durumda.Ermal'i pota altında kullandığımız her maç kazanmaya yakınız.Birde şu dış şutlarda istikrar ve forvetler koşarsa değmeyin bize. Tebrikler Aslanlar.

Tebrikler!Ermal´ı çok savundum,yanılmadığım içinde mutluyum.Bitiricilik konusunda ligin en iyi yerli uzunu.Luksa beni üzdü.Shipp konusunda ise hala kararsızım,hala tek yönlü bir oyuncuymuş gibi geliyor.

Üst Alt