BBL H:28 | Galatasaray C.C. 81-73 Beşiktaş C.T. | 25 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL H:28 | Galatasaray C.C. 81-73 Beşiktaş C.T. | 25 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: BBL H:28 | Galatasaray C.C. 81-73 Beşiktaş C.T. | 25 Nisan | Maç Sonucu

kimse protesto yüzünden anons yaptıramaz öyle bir hakkı yok. bugün salonda olanlar tam rezaletti istifaya davet ettiğimiz fenerin uşağı turgay anons ekibini devreye soktu. küfür yok sadece protesto var ama bu ülkede protesto hakkımız da elimizden alındı stad açılışında olduğu gibi. bayanların maçında fenerli taraftar ışıla neler söyledi anons yapmaya g.nüz yetmedi tabi...

Psikolojik gelişim açısında çok öenli bir maçtı bence

bu maçı kazanan takımımızı gönülden kutluyorum

büyük ihtimalle play offta eşleşeceğimiz olin deplasmanındayız haftaya, iyi bir oyunla mesaj vermeliyiz ve play off eşleşmesine geride başlamamak için kesinlikle kazanmalıyız

Adam Federasyon Başkanlığından Krallığa terfi etmiş de haberimiz yokmuş, haşa huzurdan eleştiremiyorsun da...

tebrikler aslanlarımıza bu maçın anlamlı olabilmesi için olini mutlaka yenmemiz lazım ligi 2. bitireceğiz buyuk bir ihtimal seneye euro lig eleme maçı oynayabilecekmiyiz bu konuda bilgisi olan arkadaş lütfen bilgi verebilirmi?

Maç başında ıslıkladık ve fenerasyon istifa diye bağırdık ve oyunu durdurdular var mı böle bişi yaa. kudurdum salonda abi! ama çok güzel yendik. 3. periyot biraz daha iyi olsaydık çok büyük fark atardık.

222457_10150159227275667_651710666_7106765_7724574_n.jpg

Maç başında ıslıkladık ve fenerasyon istifa diye bağırdık ve oyunu durdurdular var mı böle bişi yaa. kudurdum salonda abi! ama çok güzel yendik. 3. periyot biraz daha iyi olsaydık çok büyük fark atardık.

O olay belkide dünya da ilktir hakemin görevi oyuna HAKİM olmak.

Tribünlere degil

Dün yaşananların hesabını kim verecek?

Yeni yönetim olayları biraz takip ederde oyumuzu bu şerefsize vermez umarım.

Caferağa'da oyuncularımıza aralıksız küfür edilirken anons yapılmasın, Turgay Demirel istifa diye bağırınca yapılsın. Hepiniz öylesiniz.

gspankart3.jpg

Üst Alt