Beckham Galatasaray Yolunda - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beckham Galatasaray Yolunda

Cevap: Beckham Galatasaray yolunda

Kivanc Tatlitug icin ekrana yapisan milyon tana kadin varken ki kendilerince haklilar :asd: ,Beckham gelse paraya para demeyiz.

Ilhan Cavcav mode off:

İyi reklam olur, ekonomi açısından bakarsak iyi bir yatırım olur. Futbol açısından pek bir fayda sağlayacağını düşünmüyorum. Ama bu haber gerçekse ve alma ihtimalimiz varsa; kesinlikle almaylıyız....

orlylx.jpg

Forma satışından iyi para kazanacağımız kesin ve iyi reklam yaparız ama geleceğine ihtimal vermiyorum yani biz almayız! Drogba tercihimdir.

Haber balondur da

Guti örneği ile alakası yok.

Beckham profesyonellik olayında Guti'yi 32 ile çarpar bölmeye tenezzül etmez. :D

iş ahlakı çok üst düzey bir adam.

Cevap: Beckham Galatasaray Yolunda

Stadda bayan miktarı artar iste ne güzel ... Ayrıca ve ayrıca sonunda frikik atabilen biri olmuş olur umarım gelir kesinlikle forma alırım bu adam için zaten Milan formam var :D

Ben Selçuk'tan kötü frikik atacağını( en az sezonda 5 frikik golünü garanti ediyorum) , penaltı atacağını ve arapas atacağını hiç zannetmiyorum

Selcuk ve Melo'nun yanına mükemmel olur aslında orta sahaya. Selcuk ve Melo defansif görevleri de üstlenir, cok rahat bir sekilde oyunu yönlendirebilir ileride Beckham. Kafasını futbola verdiği taktirde 1.5 sene bize fayda sağlayabilir. Ben görmek isterim açıkçası takımda.

sol ayağını kullanamaz çalım atamaz kafa vuramaz hızlı değildir gol atamaz bunun dışında iyi futbolcudur

Üst Alt