Beckham Galatasaray Yolunda - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beckham Galatasaray Yolunda

Cevap: Beckham Galatasaray Yolunda

36 yasina gelmis adami ne yapalim ?? Reklam amacli bir transfer olur ancak bu, buna da gerek yok bence.

Haber yalan filan ama ben isterim gayet.Gözümün önünde bir frikik atsın bir orta yapsın yeter lan.Yaşlandı diye o akılalmaz tekniği de kaybolmadı ya.Gelsin gelsin Beckham candır.:ask:

vay kardeşim neden aldınız demem.takımda sonuçta kazım kazım sağ açık oynuyor.

Sabah Fotomaç gazetesidne görmüştüm haberi ordan araklamış bu site de galiba yalan haber yani geçiniz...

Yorumları okumadım. Ama Bechamı isteyen biri varsa gitsin kendini Bogaz'ın serin sularına bıraksın. Anca kendine gelir. (Bayanlar mesul degildir.)

istikamet ters , adres şurası :D

Finger_rechts.gif
4FF12B28-7933-11DB-8DAC-994FBF05B2D8.gif

Guti ve Quaresma ile bir tutulması yanlış bence Beckham'ın. Yani disiplinsizlik, gece hayatı falan konuşacaksak futbolu bi kenara bırakıp.. Beckham ben onu bildim bileli evli, çoluğu çocuğu olan, bildiğin aile babası. Hakan Şükür'ün İngiliz pasaportlusu. Asla sıkıntı çıkmaz. Ha 35inden sonra iş görmez dersiniz anlarım da, disiplinsizlik doğru bi tabir değil.

Bu adam tipten kaybetti biraz. Nasıl yani diyecekseniz, abartı iyi bir futbolcudur kendisi ama fazla şekilli olunca, o tip bende olsa ben de ünlü olurum anlayışına kurban gitti biraz. Guti muti futbolcu değil Beckham'ın yanında.

Tabii devri çoktan geçti bitti kapandı o ayrı.

Tabii o yaşta bir oyuncuyu kimse istemez şu anda haklı olarak ama öyle gelmesin, gitsin falan diyince üzüldüm bir anda, sonuçta efsane futbolculardandır.

İstemeyelim o ayrı ama saygımızı eksik etmeyelim. Unutmayalım ki #7'lerden biri.

manchester-united-beckham-portrait-4900738.jpg

Gelmiş geçmiş en iyi frikikçilerden birisi.

Sanki çok hantal gibi durmasına karşın, aslında çok çevik, gayet süratli, çalım atamaz gibi gözükse de karşısındakini çalım manyağı yapabilen ve herşeyden önce "oyun zekası" Zidane falan kadar olmasada, günümüzde Fabregas ve İniesta'nın daha üzerinde olan bir oyuncuydu.

Üst Alt