Bedelli Askerlik - Sayfa 156 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bedelli Askerlik

Selamlar rtaşlar

Aralik’ta ben de gidiyorum tecrübeli rtaşlarıma birkac soru sorayim

Gillette
Tişört 7-8 adet
Boxer 7-8 adet
Çorap 7-8 adet
Tabanlık
Bot vatkası
Terlik
Asma kilit

Şimdilik bunlari aldim, baska bir şeye gerek var midir?

Bir de havluyu orada veriyorlar mi + tıraş köpüğünü orada bulabilir miyiz aydinlatirsaniz cok sevinirim
Tıraş köpüğünü kendin al. Oradan verdikleri her cilde uymuyor. Gillette'in tıraş jelini almanı tavsiye ederim. Ayrıca tıraş losyonu da al. Paraya acıma tıraş için en iyilerinden al.

Tırnak makası al.

Havluyu da gitmeden kendin al.

Çalınma muhabbetlerini filan bedelli yapan arkadaslarin çok takmasina gerek yok zaten aşağı yukarı siz gibi insanlar geliyor, şampuan oluculugu olması zor ihtimal aynı tip insanlarla takilacaksiniz, hatta elinizdekini paylaşırsınız zaten iki gün sonra döneceksiniz keza onlar da sizle paylaşır atladiginiz bir şey varsa anormal bir insan değilseniz

Vay be 11 sene olmuş askerden geleli :)

Kırklareli Vize'de yapmıştım askerliği 157 gün. İlk gittik ulan biz nereye geldik dedik herkes mal mal birbirine bakıyor. 689 tane kısa dönem, acemi birliği 1 ay sürdü sonra gidenler gitti, ben kalan 40 kişi arasında başladığım yerde bitirdim askerliği. Çok rahat bir askerlik oldu. Silahlığı sabah 8de devir alıyordum akşam 8de devrediyordum. Nöbet yok, içtima yok. Tek tuttuğum nöbet acemi birliğindeki 1er saatlik koğuş nöbetleri :) Usta birliğinde üzerime zimmetli bir silah bile yoktu. 2 saatte bir nöbetçi değişirdi, nöbetçileri değiştirmek için açardım silahlığı, biraz telefonla takılıp tekrar kapatıp kantine tv izlemeye :) Yata yata askerlik yaptım. Benim için çok güzel makara kukara geçti askerlik. O yüzden sanırım gereksiz olarak bakıyorum. Devlet boşuna bakıyor bu kadar gence. Ben askere gitmeden önce sigortalı çalışan gelir vergim kesilip ödenen bir maaşlı personeldim. Devlete maddi katkı sağlanıyordu, hem bu katkı kesildi hem de üstüne devlet bana askeriyede baktı. Gereksiz harcamalar bunlar. Profesyonele dökülmeli bence bu sektör.

Çalınma muhabbetlerini filan bedelli yapan arkadaslarin çok takmasina gerek yok zaten aşağı yukarı siz gibi insanlar geliyor, şampuan oluculugu olması zor ihtimal aynı tip insanlarla takilacaksiniz, hatta elinizdekini paylaşırsınız zaten iki gün sonra döneceksiniz keza onlar da sizle paylaşır atladiginiz bir şey varsa anormal bir insan değilseniz
++ kaldığınız yere uzun dönemlileri sokmama sartıyla tabi.

bizim arkadasın tekinin yemin törenine 1 gün kala spor ayakkabısını yürüttüler. terlikle çıktı kışladan :D
nöbet tutan bedelliye höyt diyip dalmıs biri kalınan yere. yasak aslında girmeleri. nöbet tutanın salaklığı.

Çok istedim o zamanlar da reis bana çıkmadı kafam da karışıktı o zamanlar yav..
9ba5b1eb732eef1e0d2b2f35c7160be3_400x400.jpeg

Üst Alt