Bedelli Askerlik - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bedelli Askerlik

Atar yav cidden atar. Kurumsal firmalar atmaz belki de bu mevzu yüzünden çok kişi zarar görür.

İşinde iyi olma mevzusu değil bu, tam kriz dönemi, iş arayan bir ton insan var dolayısıyla gitsen dert gitmesen dert oluyor bazı sektörlerde özellikle.
atmak isteyen o süreci değerlendirir kılıfına uydurup gönderir adamı. devlet ekstra güvence sağlaması lazım. atıyorum askerlik sürecinden döndükten en az 4 5 ay işten çıkarılamaz gibisinden.
yoksa ücretsiz izin olayını kullanan olacaktır.
amma velakin 21 günlük sürecin çok kişiyi yerinden etmeyeceğini düşünüyorum. çok uzun bi süre değil. idare edilebilir çok kilit bir rol almıyorsa o giden kişi.

Atar yav cidden atar. Kurumsal firmalar atmaz belki de bu mevzu yüzünden çok kişi zarar görür.

İşinde iyi olma mevzusu değil bu, tam kriz dönemi, iş arayan bir ton insan var dolayısıyla gitsen dert gitmesen dert oluyor bazı sektörlerde özellikle.

Zannetmiyorum ya. Kendi kurumum ve bulunduğum ildeki ik topluluğunun tutumu bu yönde. Geneli de böyledir bence. Böyle olmalı yani.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beyler şunu söyleyeyim. Manisa batı kışlaya düşen olursa burada beni mention’lasın, ziyaretine gidip vazelin hediye edeyim. Zorluk çekmesini istemem kimsenin.

Gece 1’de yaptık biz. Ama içtima sonunda çavuşu hırpalamıştık

Çavuş dediğin adam senin benim gibi birisi :D uzman çavuş diyorsan gecenin 1'inde nöbetçi rütbeli harici kimse olmaz bölükte.Çavuş'u bu kadar takıyorsanız şayet içtimaya çıkacak kadar sizi baya baya korkutmuşlar demek ki :D

Üst Alt