Bedelli Askerlik - Sayfa 78 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bedelli Askerlik

Kuzenime İskenderun çıkmış.

Yalnız gidilecek birlikleri görünce istemsiz kahkaha attım, bedelli askerin komando tugayında ne işi var arkadaş :D

@Serhan Girici de İskenderun

Herkes İskenderun herhalde

Valla büyük şans. Komando birliklerine falan çıkması sıkıntı, ha topu topu 19 gün gelir geçer lakin oralardaki eğitim çavuşları biraz sıkıntılı olur. 19 gün rahat geçmez muhtemelen. Bu ilk gidenler biraz deneme gibi sanki, bundan sonraki celplerde başka birliklerde açılır muhtemelen başka türlü sayı erimez çünkü.

Kuzenime İskenderun çıkmış.

Yalnız gidilecek birlikleri görünce istemsiz kahkaha attım, bedelli askerin komando tugayında ne işi var arkadaş :D

Az önce antu ve 12numara'dan enstantaneler başlığında yazdığın o utanç postundan sonra kuzenine yardımcı olmayacağımı söylemek istiyorum abi.

@Serhan Girici de İskenderun

Herkes İskenderun herhalde

Keramettinciğim Tanrıverdi. Serhan Girici Bey'e söyleyiniz. Bir ihtiyacı varsa yardımcı olabilirim.

Valla çok saçma sapan bir organizasyon ile karşı karşıyasınız, ilk gideceklere böyle bir piyango çıkmış olabilir büyük birlikleri hazırlıyorlar sanırım Burdur vs alım yapmamış mesela bu celp döneminde. Bedelli yapacak adamları Türkiye'nin dört bir yanına dağıtmanın en ufak mantığı yok, ciddi moral ve düzen bozukluğuna yol açar, bunu görmek için dahi olmaya gerek yok.

Az önce antu ve 12numara'dan enstantaneler başlığında yazdığın o utanç postundan sonra kuzenine yardımcı olmayacağımı söylemek istiyorum abi.

Keramettinciğim Tanrıverdi. Serhan Girici Bey'e söyleyiniz. Bir ihtiyacı varsa yardımcı olabilirim.
Ne yardımı yav. Donunu falan alacak uçağa veya otobüse binecek teslim olacak 19-20 gün sonra da çıkıp gelecek işte nesine yardım edeceksin.

Bolu, Balıkesir, Amasya..

Bu bildiğimiz normal dağıtım olmuş. İlk celpte gidenler için "bi bakalım nolacak" dediler galiba.

Hayırlısı.

Üst Alt