Behzat Ç. | Bir Ankara Polisiyesi - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hayir bir rolu guzel yapiyordun oyle cok iyide bir oyuncu degil behzat cye tam uymusdu ama diger oynadigi diziler vasat performans gostermisti. Neyin egosu bu
Konuşma be yarro adamın barda performansını izledin mi ya da köprü dizisinde rahmetli recep yazıcıoğlunu nasıl olynadığını ölümünü vali filminde nasıl anlattığını? Erdal Başgan her siyasi görüşten adamı oynar oynadı profesyoneldir sağdan yazıcıoğlunu soldan t ile sapık emrah serbestin behzatını da oynar oynadı...

Konuşma be yarro adamın barda performansını izledin mi ya da köprü dizisinde rahmetli recep yazıcıoğlunu nasıl olynadığını ölümünü vali filminde nasıl anlattığını? Erdal Başgan her siyasi görüşten adamı oynar oynadı profesyoneldir sağdan yazıcıoğlunu soldan t ile sapık emrah serbestin behzatını da oynar oynadı...
sen ne anlatiyon

boyle slim fit felan giydirdi bana hala travmasini yasiyorum

Seni çok iyi anlıyorum dostum. Benim de tiyatro geçmişim, oyunculuk backgroundum var ilkokuldan. Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler'de oynamıştım. Benim gibi bir yeteneğe cüce rolü reva görülmüştü. Türk tiyatrosu ve sineması büyük bir yeteneği o gün kaybetmişti işte.

Sen de düzgün konuş diğer yarro refikin ağzına verdin lafı hoşşt çektim ona da dönüş yapmadı ya ikinizi de döveceğim ya da engelleyeceğim başka şans bırakmıyorsunuz adama
Refik'e bulaşmanı tavsiye etmem, 3 çocuğu var üçü de rambo gibi, üzerine salsa kaçacak delik ararsın. Bir de @Yunus Can var, Refiğin fedaisi o da.

Refik'e bulaşmanı tavsiye etmem, 3 çocuğu var üçü de rambo gibi, üzerine salsa kaçacak delik ararsın. Bir de @Yunus Can var, Refiğin fedaisi o da.
Yunus Can şu sürekli toplar,, tekerlekle sevişiyor size ne diye ninnik mi? Onu da engelledim zaten the irishman'de eşcinsellik var dedi şok geçirdim inanamadım meğer yalan söylüyormuş o top zaten onu biliyorum engelledim ona yumruk atsam boşa gider ben refik ile rahmiyi sormuştum anladım onlar da şüpheli diyorsun hmmm engelliyorum tekrar o zaman üstat

Yunus Can şu sürekli toplar,, tekerlekle sevişiyor size ne diye ninnik mi? Onu da engelledim zaten the irishman'de eşcinsellik var dedi şok geçirdim inanamadım meğer yalan söylüyormuş o top zaten onu biliyorum engelledim ona yumruk atsam boşa gider ben refik ile rahmiyi sormuştum anladım onlar da şüpheli diyorsun hmmm engelliyorum tekrar o zaman üstat
Yok yav Yunus Can götten iğne vurdurur en fazla o da vücut yapmak için, kendisine cep herkülü deriz.

Yunus Cana yumruk atsan gözünü hastanede açabilirsin üstat sen Yunus Emreyi diyorsun.

Yok yav Yunus Can götten iğne vurdurur en fazla o da vücut yapmak için, kendisine cep herkülü deriz.

Yunus Cana yumruk atsan gözünü hastanede açabilirsin üstat sen Yunus Emreyi diyorsun.
Haa pardon şu aşkların tanrıçası mıdır nedir o şimdi günah almayalım durduk yere işte o ninnik kimse odur başka yunusa laf olmasın tanımıyorum zaten o dediğini de biz de kavgacı bir insan değiliz ayrıca yumruk lafın gelişi ben çok iyi taş atarım

Üst Alt