Behzat Ç. | Bir Ankara Polisiyesi - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Efsane geri dönüyor.

Yeni kadro
behzat736.jpg

49798

Cevdet olacak deniyordu
Harun askerden sonra katilacakmis
Eda yani Seda bakan hamile olduğu için kabul.etmemis
Onun dışında bence yeni karakter eklemek heleki 3 tane yanlış olmuş
Eski tadı bozabilir yeni karakterler

Hayatımda izlediğim en iyi yerli dizi. Milletin diline pelesenk olan beylik laflardan sıyrılıp birebir halkın içinden insanların diyaloglarıyla şekillenmiş senaryonun bunda çok payı var. Hele benim gibi Ankaralılar için bu diziyi düzenli izlemek her hafta uzaktan bir arkadaş sohbetine dahil olma hissi veriyordu. Bilhassa Fatih Artman'ın yokluğunda ana rollerdeki oyuncu kalitesi biraz düşecektir ama ulusal kanallardan çıkıp bağımsız platforma geçmelerinin de senaryo kısmında ciddi fark yaratacağını düşünüyorum. Şu aptal saptal sigara içki sansüründen kurtulup amirimizle karşılıklı sigara-bira patlatmanın keyfi de başka olacaktır. Güven Kıraç'ın, Nejat İşler'in, Canan Ergüder'in kadroda olması çok güzel, bundan sonra tek umudum Ahmet Uğurlu'nun da bir yerlerden kadroya dahil olması. Adam öyle parladı ki yardımcı rol olmasına karşın 2-3 bölümde neredeyse Erdal Beşikçioğlu'nu bile gölgeledi saf oyunculuk yeteneğiyle.

Edanın olmaması sıkıntı değil de harunun eksikliği tat kaçırır.Eski içten havasını yakalamasını zor görüyorum.Ayrıca blutv pahalıymış yaw içinde ne var da netflix gibi fiyat çekmişler,nasıl izleyeceğiz diziyi bilemiyorum.

ne eda gibi bir kezbanın ne de harun gibi bir boş un eksikliği hissedilmez, akbaba veya hayaletten biri olmasaydı sıkıntıydı ama.ayrıca cevdet lazım harundan önce

Üst Alt