Behzat Ç. "Seni Kalbime Gömdüm"


Cevap: Behzat Ç. '' Seni Kalbime Gömdüm 'Film ismi kötü.

Diziye baslayacagim bir iki gün icinde. Umarim anlatildigi kadar güzeldir.
 
Cevap: Behzat Ç. '' Seni Kalbime Gömdüm 'filme gerek varmıydı tartışılır ama neyse isim de bi acaip polisiye mi bu şimdi aşk filmi mi? :asd:
 
Cevap: Behzat Ç. '' Seni Kalbime Gömdüm 'Filmin isminin böyle olmasının sebebi Son Hafriyat kitabıyla alakalı bi durummuş .
 
Cevap: Behzat Ç. '' Seni Kalbime Gömdüm '[video=youtube;kujh268sbog]https://www.youtube.com/watch?v=kujh268sbog[/video]O zaman Behzat reise gelsin..
 
Cevap: Behzat Ç. '' Seni Kalbime Gömdüm 'diziyi pek izlemedim ama ismi pek olmamış gibi.yine de merak ettim nasıl bir film olacak bakalım.
 
Cevap: Behzat Ç. '' Seni Kalbime Gömdüm 'Yeeaaa.. Filmin müziği de bu olsun. :)[video=youtube;EnowaVmsqVQ]https://www.youtube.com/watch?v=EnowaVmsqVQ[/video]
 
Cevap: Behzat Ç. '' Seni Kalbime Gömdüm 'beyler filmin ismine takılmayın bu gömme meslesi film bittiğinde anlaşılır yine ters köşe bekliyor dizinin tutkunlarını:)
 
Cevap: Behzat Ç. '' Seni Kalbime Gömdüm 'Dizi Eylül ayında başlayacak film muhtemelen diziyle paralel olacaktır. Yeni sezon daha çok Behzat - Şule ilişkisi odaklı olacak sanırım.
 
Cevap: Behzat Ç. '' Seni Kalbime Gömdüm 'Her Gece 01.00-01.30 Arası Saatte Dizinin Tekrarları var Ona Bile Bakıyorum. Çok kafa Dizi :D
 
Cevap: Behzat Ç. '' Seni Kalbime Gömdüm 'Ramazanlıkdan öncede izlerdim zaten :) keşfi zor oldu ama ortalama 2 haftadır her gece izliyorum..Filmin ilk bölümlerini kaçırdıgımdan dolayı izlemiyordum.. :)Şimdi yeni sezonu iple çekiriyorum :))
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt