BeIN Sports, Fenerbahçe'ye 'beFair' Davası Açıyor - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BeIN Sports, Fenerbahçe'ye 'beFair' Davası Açıyor

Acun'un futbol olarak yapabileceği tek yayın şu.

Ayrıca diğeri de bu konuda çok tecrübeli değil avrupardan hazır yayın almak ile tüm içeriği sıfırdan oluşturup sorunsuz yönetmek büyük risk ve cesaret işi. Bakmayın siz Acun'un editlenmis yayınlarına herif bir platform yaptı hazır script alsa daha iyiydi düşünün Türkiye'nin yarısı API kullanarak bedava yayın çekiyordu :D
Keza masterchef'de falan her hafta kimin eleneceğini ifşa eden edeneydi.
Bu ikisinin ortakligiyla direkt yayincidan alinan HD kalitede ip tvlere göz kirpariz.

RTE Katar emiri ile can ciğer kuzu sarması ve tüm her şeyi onların para ile finanse ediyor. Biden sonrası nefret ettiği BAE bile ufaktan Türkiye'ye yanaşma girişimleri başlattı. Ali Koç hele acun için Katarlılar ile arayı bozmaz. Biden dengeyi fena değiştirdi. O sebepten muhtemelen bir iki maç sonra Bein mevzusu kapanır. FB yine hiç bir şey olmamış gibi davranmaya başlar.
Yok mu yav yayın haklarını alacak heybetli 1 tayyare şirketi ?

katarlılar giderse eger reis tüpçünün d smartına verecek işi diye yazılar görmüştüm 1-2 ay önce olabilecek en mantıklı senaryo o digerleri 3 tane kamerayla yayın filan yapamaz

katarlılar giderse eger reis tüpçünün d smartına verecek işi diye yazılar görmüştüm 1-2 ay önce olabilecek en mantıklı senaryo o digerleri 3 tane kamerayla yayın filan yapamaz
3 kamera mı ? Yıllardır lig maçlarının çekimi Saran’ın şirketi tarafından yapılmakta.Teknik ekip ve ekipman konusunda ülkede en üstte.Yayıncı kuruluş Bein fakat çekimler hala Saran tarafından yapılıyor.Bence şansı var, alırsa ekonomik olarak bilemem ama teknik açıdan çok rahat yapabilir.

Katar eskiden bir nebze bize muhtaçtı. Diğer arap ülkeleriyle bozuktu araları, 1-2 ay öncesinde anlaştılar. RTEnin hoşuna gitmeyen bir durum bu. Tabiiki yatırımı fazla Katar'ın ama küçük yatırım aracılığıyla aba altından sopa gösteriyorda olabilir. Ben açıkçası hükümetin haberi olmadan Acun'un, Saran'ın, Rıdvan'ın ve Ali Koç'un böyle pervasız davrandığını düşünmüyorum. O son anlaşmanın diyeti olarak Beini silecekler sanırım. Yoksa 400 milyonluk bir yatırımı ve Katarla olan hassas durumu dandik bir takım ve yandaş yöneticilerinin pervasızca sırf iki taraftar orgazm olacak diye tehlikeye atılacağını sanmam. En başta Rıdvan sırt dönerdi Ali Koça. Sene sonunda Bein ayrılır, Raşidin açıklamaya bakıldığında bir takımdan ziyade ülkeye sesleniyor. Ben kaybetmem siz kaybedersiniz diyor. Sadece Fener'in parasını vermeme gibi bir yaptırımları, lüksü yok Bein'in.

Ayrıca, Fenerbahçeye dava açılsa benim takımım diye sahiplenip ya dava kapatılır, ki bunun sözü alınmıştır, ya da el altından ödenir. Futbol bizim gibi ülkelerin uyuşturucusu. Reyting düşmesin diye senede bir 4 takım şampiyon olur artık. Acun sms oyuyla şampiyonu belirler.
Hâlâ muhtaç, aram diğer Arap ülkeleri ile düzeldi diyerek Türkiye'ye sırt çevirmez çünkü Katar da bildiğin Türkiye'nin askeri üsleri var

Redmi 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt