BeIN Sports, Fenerbahçe'ye 'beFair' Davası Açıyor - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BeIN Sports, Fenerbahçe'ye 'beFair' Davası Açıyor

Kesinlikle haklısın.. Ama bu Bein e tehdit hakkini vermez. Bu ulkede Coca Cola Company'e yapilan baska firmaya yapilmadi..(arada portakal bicakladigi miz da oldu) Muhtar Kent gibi bu ulkenin yetistirdigi ve ulkenin dinamigini kulturunu bilen biri olsa buna asla musade etmez.Boyle PR olmaz. Bu Katar'li arkadasin da "para bende akilli olun" tavri cok rahatsiz etti .Bu is fenerle baslar yarin bize gelir sonra futbol disinda da baska yerlerde devam eder..
Kusura bakmayında hamaseti bırakalım. Ben ortada "para bende akıllı olun" şımarıklığı görmüyorum. Sen devlet olarak bitmişsin yalvar yakar adamları ülkeye getiriyorsun para ver bize diyorsun, sonrada adam senin ölü ligine lütfen yatırım yapıyor ve senin şımarık bir kulübün çıkıyor her türlü densizliği hukuksuzlupğu yapıyor. Adam da haklı olarak diyorki senin kıytırık ligine çok muhtaç değilim, saygısızlık yapacaksanız paramı da alır giderim, adam olun diyor. Burada problem senin ülkenin hukuk tanımayan şımarık kulübünde.

Valla RTE eğer Katarlılarla ara FB yüzünden bozulursa bunları çıtır çıtır yer.

Katar eskiden bir nebze bize muhtaçtı. Diğer arap ülkeleriyle bozuktu araları, 1-2 ay öncesinde anlaştılar. RTEnin hoşuna gitmeyen bir durum bu. Tabiiki yatırımı fazla Katar'ın ama küçük yatırım aracılığıyla aba altından sopa gösteriyorda olabilir. Ben açıkçası hükümetin haberi olmadan Acun'un, Saran'ın, Rıdvan'ın ve Ali Koç'un böyle pervasız davrandığını düşünmüyorum. O son anlaşmanın diyeti olarak Beini silecekler sanırım. Yoksa 400 milyonluk bir yatırımı ve Katarla olan hassas durumu dandik bir takım ve yandaş yöneticilerinin pervasızca sırf iki taraftar orgazm olacak diye tehlikeye atılacağını sanmam. En başta Rıdvan sırt dönerdi Ali Koça. Sene sonunda Bein ayrılır, Raşidin açıklamaya bakıldığında bir takımdan ziyade ülkeye sesleniyor. Ben kaybetmem siz kaybedersiniz diyor. Sadece Fener'in parasını vermeme gibi bir yaptırımları, lüksü yok Bein'in.

Ayrıca, Fenerbahçeye dava açılsa benim takımım diye sahiplenip ya dava kapatılır, ki bunun sözü alınmıştır, ya da el altından ödenir. Futbol bizim gibi ülkelerin uyuşturucusu. Reyting düşmesin diye senede bir 4 takım şampiyon olur artık. Acun sms oyuyla şampiyonu belirler.

Bein'in logo konusunda dava acma hakkı var.. muhtemelen de kazanırlar.. amaaa elin Katar'lısınin gelip saga sola atarlanmasi sinirimi bozdu , bugun onlara yarın bize..
Sen hayirdir Rashid??? Asagi mahalleden gelip bizim mahallede kime artislik yapiyosun?

Doğrudan hakkanşyetten yana olmalıyız. elin katalısı sonuna kadar haklıdır. her türlü destekliyoruz elin Katarlısını.

Koç'un Katarlılara gıcık olmasının bir diğer sebebi de Koç grubunun çok almak istediği 10 milyar dolarlık Altay Tank ihalesini alamaması.. BMC grubu bu ihaleyi aldı ve bu firmanın %50'si Katarlı.. Yani almak istedikleri büyük pastalara Katarlılar çöküyor.. Bunlarda üçün birini alıyor..

Katar eskiden bir nebze bize muhtaçtı. Diğer arap ülkeleriyle bozuktu araları, 1-2 ay öncesinde anlaştılar. RTEnin hoşuna gitmeyen bir durum bu. Tabiiki yatırımı fazla Katar'ın ama küçük yatırım aracılığıyla aba altından sopa gösteriyorda olabilir. Ben açıkçası hükümetin haberi olmadan Acun'un, Saran'ın, Rıdvan'ın ve Ali Koç'un böyle pervasız davrandığını düşünmüyorum. O son anlaşmanın diyeti olarak Beini silecekler sanırım. Yoksa 400 milyonluk bir yatırımı ve Katarla olan hassas durumu dandik bir takım ve yandaş yöneticilerinin pervasızca sırf iki taraftar orgazm olacak diye tehlikeye atılacağını sanmam. En başta Rıdvan sırt dönerdi Ali Koça. Sene sonunda Bein ayrılır, Raşidin açıklamaya bakıldığında bir takımdan ziyade ülkeye sesleniyor. Ben kaybetmem siz kaybedersiniz diyor. Sadece Fener'in parasını vermeme gibi bir yaptırımları, lüksü yok Bein'in.

Diyet muhabbetine katılmıyorum. RTE nin Katarlılara diyet ödetecek ne gücü var ne de ülkenin parası. Burada amaç belli KOç Acun Saran sehemi beini kovup kendileri çöreklenmek istiyor. RTE şuanda sadece izliyor çok müdahale etmek istemiyor. Rıdvan kimki FB nin amigosu. RTE nin tavrını TFF müdürü Nihat ve tipitip gökselden takip edebilirsiniz. Onlar sessiz.

Bein giderse katalı büyük abiler kızmasa RTE bakın dalganıza der geçer. Amaaa katarlı büyük abiler siz napıyosunuz biz tüm yatırımlarımızı çekiyporuz derse odama RTE önce aliyi çağırır sıonra Acun ve Saranı kulaklarını çeker. :)

Bu arada şaka bir yana, marka ve logolar bir firmanın kutsalı gibidir. Kendi firmamda, bayilerimizin bile herhangi bir şirket aracında kullanılması, rengi, boyutu her şeyi onaya tabii.

Sen gidip de davar gibi logoları kullanırsan karşı taraf da eğer isterse seni öttürür. Ya büyük bir davarlık örneği ya da yukarıda @Keramettin TANRIVERDİ 'nin dediği gibi bilinçli bir düşman oluşturma çabası. Ceza oluşursa da Koç cezayı cebinden ödeyip kahraman olur işte. Tam FB taraftarını koyun gibi manipüle edebilecek bir senaryo örneği.

Koç'un Katarlılara gıcık olmasının bir diğer sebebi de Koç grubunun çok almak istediği 10 milyar dolarlık Altay Tank ihalesini alamaması.. BMC grubu bu ihaleyi aldı ve bu firmanın %50'si Katarlı.. Yani almak istedikleri büyük pastalara Katarlılar çöküyor.. Bunlarda üçün birini alıyor..

Koçlar alacağına Katarlılar alsın abi. Ben Katarlıları destekliyorum.

Diyet muhabbetine katılmıyorum. RTE nin Katarlılara diyet ödetecek ne gücü var ne de ülkenin parası. Burada amaç belli KOç Acun Saran sehemi beini kovup kendileri çöreklenmek istiyor. RTE şuanda sadece izliyor çok müdahale etmek istemiyor. Bein giderse katalı büyük abiler kızmasa RTE bakın dalganıza der geçer. Amaaa katarlı büyük abiler siz napıyosunuz biz tüm yatırımlarımızı çekiyporuz derse odama RTE önce aliyi çağırır sıonra Acun ve Saranı kulaklarını çeker. :)

İşte halihazırda o büyük abiler yatırımlarını çekmek istiyorsa, ya da diğer araplarla anlaşırken Türkiye'ye sırt çevrileceği noktasında bir takım yaptırımlar yapılacaksa, işte o zaman en küçük yatırımdan sopa gösteriyor olabilir. Don Kişotluk yapıp Katar ilerde Mısır gibi düşman ülke ilan edilebilir. Öncesinde çokça görüdüğümüz örnekler bunlar. Başka manevra şansı yoksa, kemerini tak ve çarpışmaya hazır ol.

Ayrıca, Fenerbahçeye dava açılsa benim takımım diye sahiplenip ya dava kapatılır, ki bunun sözü alınmıştır, ya da el altından ödenir. Futbol bizim gibi ülkelerin uyuşturucusu. Reyting düşmesin diye senede bir 4 takım şampiyon olur artık. Acun sms oyuyla şampiyonu belirler.
RTE Katar emiri ile can ciğer kuzu sarması ve tüm her şeyi onların para ile finanse ediyor. Biden sonrası nefret ettiği BAE bile ufaktan Türkiye'ye yanaşma girişimleri başlattı. Ali Koç hele acun için Katarlılar ile arayı bozmaz. Biden dengeyi fena değiştirdi. O sebepten muhtemelen bir iki maç sonra Bein mevzusu kapanır. FB yine hiç bir şey olmamış gibi davranmaya başlar.

RTE Katar emiri ile can ciğer kuzu sarması ve tüm her şeyi onların para ile finanse ediyor. Biden sonrası nefret ettiği BAE bile ufaktan Türkiye'ye yanaşma girişimleri başlattı. Ali Koç hele acun için Katarlılar ile arayı bozmaz. Biden dengeyi fena değiştirdi. O sebepten muhtemelen bir iki maç sonra Bein mevzusu kapanır. FB yine hiç bir şey olmamış gibi davranmaya başlar.
Umarım öyle olur. Tiplerini sevdiğim Fenerli elemanların futbolu elimizden almasını istemem.

Bu öngörü beni korkuttu, Saran - Acun ikilisi ihaleyi alır gibi düşünmeye başladım.

Üst Alt