Beko Basketbol Ligi'nde Şampiyon Efes Pilsen | 2 avans 4'te biter! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beko Basketbol Ligi'nde Şampiyon Efes Pilsen | 2 avans 4'te biter!

Cevap: Beko Basketbol Ligi'nde Şampiyon Efes Pilsen!

Dahil oldukları her spor dalında çirkeflik yapan fenerliler basketbolu da kirletti.Çapulcular şampiyon EFES PİLSENİN zaferini hazmedemedi.

Facebook iletim bu yazdıklarım aynı zamanda en az 8 maç seyircisiz oynama cezası gelmeli...........

Bize 6 maç ceza verilen alisamiyendeki olaylı fener maçı bugünkü yaşananlar yanında hoşgörü gösterisi kalır.

Beklenen hersey oldu bu macta Efes sampiyon oldu taraftar saldirdi olay cikardi spikerlerin patatavatsizliklari.Tebrikler Efes fenev bukemedigi bilegi hic bi dalda opmez.Bosvermek lazim ezikleri kendi capina birakmak gerek.

Hazımsız herifler (Mod edit: :mad:).. O ezik yorumcuda maç boyunca saçma sapan yorumlar yapıyor bu kadar ezik olunur.. Kulağı çınlamıştır ama binbir çeşit kalay bastım maç sonuna kadar..

Berk YILMAZ 'ın mesajlarını editlemekten yorulduk. 3 gün MYC vermek zorunda kaldım. Kendine hakim olamayan herkes bu cezalardan payını alabilir.

Bu derece kontrolsüz olmayın. Diyeceğinizi küfür girişimleri ve ağır hakaretler olmadan da dile getirebilirsiniz.

Son uyarımdır.

Böyle bir seri bu şekilde mahvedilemez ya.4 maç üstüste yenilince kızılır edilir ama bunlar gerçekten insan değil.Galatasaray maçı da değil bu Efes ya.Bu adamlar yüzünden basketbolun gelişimi de sekteye uğrayacak.Acınası bir durum.

Tanjevic Ataman'in elini sikmasi degil elini opmesi lazim. Spikerlerd halen her ne olursa olsun la baslayan cumleler kurabiliyorlar . Coook ilginc.

ne para cezasi???

Tüm sezon Seyircisiz oynamalari lazim..

federasyon bize zirt pirt 1 maç ceza veriyosa

bu en azindan tüm sezon seyircisiz + rekor para cezasi

Varmi 7B'den daha ezigi olan bu dunyada?

Kendimi sakinleştiremeyip ceza almaktan korktuğum için bu olaylara değinmeyeceğim.Efes 2-0 dan 4-2 gibi çok önemli bir başarı elde ederek Şampiyon oldu.Tebrikler Efes.

Böyle bir durumdan sonra başka bir ülkede olsa takım ligten bile düşürülür!

Fıba yöneticileri yerinde olsam dünya şampiyonasını alırdım.Salonda nasıl güvenlik olmaz.Sporcu döven ilk fb taraftardır.İlklerin takımı:mad:

Ataman: Fenerbahçe bu ligde nasıl oynayacak

hurriyet.com.tr 17 Haziran 2009

Haberler Anında Cebinizde Hürriyet Mobil

Haberler Anında Bilgisayarınızda Haber Alarmı

Haber Kaçırmaya Son Hürriyet Mind

Sitene Haber Ekle Kazan Bumerang

Efes Pilsen Antrenörü Ergin Ataman, olaylı Fenerbahçe Ülker maçı sonrasında olaylara sebep olan kişilere ateş püskürdü.

Ergin Ataman maç sonrası şunları söyledi: "Çok mutluyuz ama şampiyonluğu kutlayamıyoruz. Taraftarlar soyunma odasına kadar geldi. İstanbul Valisi bize güvenlik için söz verdi ama nerede bu güvenlik. Türk sporunu bu hale getirdiler. Çok merak ediyorum Fenerbahçe Ülker bir sonraki sene bu ligde nasıl oynayacak. Ben tribündeki kızlarımın durumundan tedirginim" dedi.

https://www.hurriyet.com.tr/spor/basketbol/11890751.asp?gid=229

Cevap: Efes Şampiyon!

Allah'tan Efes vardı karşılarında, ya biz olsaydık??

Adamlar Emre B., Topuz gibi futbolcuları rahatlıkla hazmediyor ama yenilgiyi malesef hazmedemiyorlar.

Cevap: Efes Şampiyon!

Rezil herifler soyunma odasının kapısına kadar gitmişler.Çirkef ezikler,düzgün oynayıp yenseydiniz.Seri 2-0 olduğunda niye düzgün duruyordunuz,hepsi ezik bunların ya.!!!

Shumpert spikerle roportaj yaparken he did a grat job MAN ooh MAN tarzi amerikan samimimiyetiyle konumasi beni baya bi guldurdu.

Üst Alt