Belhanda Attı, Fas Kazandı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda Attı, Fas Kazandı

Bence belhanda az bile eleştiri alıyor 8 m bonservis + 3,350 garanti ücret + bonuslar primler vs vs toplam 13 14 milyon euro para çıktı bu sezon cebimizden bizim gibi bir takım için baya yüksek bir rakam bu.
Belhanda silah zoruyla mi kabul ettirdi bu rakamlari?

35mye transfer etseydik 35mlik mi top oynamasini bekleyecektik.

Oyleyse bonservissiz fln alsaydik kotu oynasaydi da sesimizi cikarmamiz lazimdi yanlis mi dusunuyorum

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Oyleyse bonservissiz fln alsaydik kotu oynasaydi da sesimizi cikarmamiz lazimdi yanlis mi dusunuyorum

Yahu ne alaka silah zoru şöyle saçma argümanlarla gelmeyin bana.

Verilen ücrete ve alınan katkıya bakıcaz neye bakmamızı bekliyorsunuz anlamıyorum ki

dengesi bozulmasa ıskalayacağı bir dömi voleymiş açıkçası

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yusuf bu mantikla Selcuka da laf edilmemesi lazim. O da mi silah zoruyla yapti kontrati.

Veya Eren veya Tolga veya diger bütün yüksek maasli oyuncular. Böyle düsünce olmaz, tam Sinan tarzi cins yaklasimlar bunlar.

Yusuf bu mantikla Selcuka da laf edilmemesi lazim. O da mi silah zoruyla yapti kontrati.

Veya Eren veya Tolga veya diger bütün yüksek maasli oyuncular. Böyle düsünce olmaz, tam Sinan tarzi cins yaklasimlar bunlar.
Futbolunu elestirelim tabi ama kistasimiz bonservisi olmasin

Şoyle dusun 1200tl degerindeki bir evi 1800tlye kiraliyorsun
Evde oturmaya basladiktan sonra surekli sikayet ediyorsun neden 1800tllik bir ev degilsin diye cok anlamsiz degil mi
O ev ztn hicbir zmaan 1800tl lik olmamisti sen mallik yapip tuttun o evi.
Yapacagin tek sey evi en iyi sekilde dekore edip yasanilabilir bir hale getirmek
Yada baska eve cikmak

Maaş yuksek bonservis yuksek 1 kere yaptik hatayi da hep bunun uzerinden elestirerek nereye varabiliriz ki

Bu kadar yetersiz kalacağını kimse ummazdı. artık şanssızlık veya başka herneyse bunun adı.
Bu tecrübe denenmeseydi aklımızın bi köşesi belkide keşke bile diyebilirdi.

Amaç bir an evvel stoploos durumudur ve zararın neresesinden dönersen kardır mevzusu. Şu an için en yüksek şans da dk da görücüye boşuna çıkmış olmaması dileğidir. Hedef artık kar falan değil zarardan kurtulma gayreti/arayışıdır bence..

Artık bu tekerin bu yükü taşıyamayacağı belli oldu ve yeni tekerle yeni umut peşindeyiz sadece..

Bu kadar yetersiz kalacağını kimse ummazdı. artık şanssızlık veya başka herneyse bunun adı.
Bu tecrübe denenmeseydi aklımızın bi köşesi belkide keşke bile diyebilirdi.

Amaç bir an evvel stoploos durumudur ve zararın neresesinden dönersen kardır mevzusu. Şu an için en yüksek şans da dk da görücüye boşuna çıkmış olmaması dileğidir. Hedef artık kar falan değil zarardan kurtulma gayreti/arayışıdır bence..

Artık bu tekerin bu yükü taşıyamayacağı belli oldu ve yeni tekerle yeni umut peşindeyiz sadece..
HÜRMETLER

Bos yapmayin maliyetini elestireceksiniz takimda herkesin maliyetini elestirin, ya da soruyu soyle sorayim, takimda kazandigi parayi hak eden oyuncu var mi?

Muslera 3.5 milyonu hak ediyor mu?
Fernando 3.3 milyonu hak ediyor mu?
Feghouli 3.8 milyonu hak ediyor mu?
Maicon 2.2 milyonu hak ediyor mu?
Bunlardan daha acısı Tolga malı 2 milyon Euro'yu hak ediyor mu?
Eren kazması 2 milyon Euro'yu hak ediyor mu?
Çöpdal yattığı yerden aldığı 1.650.000 Euro'yu hak ediyor mu?
Belhanda özelinde eleştiri yapmaktansa olaya genel manadan bakıp biraz da yönetimleri sorgulamalı.

Sen halen belhandayı istemeyenleri peşin belhanda düşmanı olarak görüyorsun ama;
NEDEN BÖYLE ACABA sorusunun kendi içinde sorgulamasını yapmaya bile yanaşmıyorsun.
Yeri geldiğinde insanlar kendi tabu seviyesindeki bağlılıklarını bile sorgulayamıyorsa; biyerlerde bi yanlış yada bir terslik vardır...

Sen halen belhandayı istemeyenleri peşin belhanda düşmanı olarak görüyorsun ama;
NEDEN ACABA sorusunun kendi içinde sorgulamasını yapmaya bile yanaşmıyorsun.
Yeri geldiğinde insanlar kendi tabu seviyesindeki bağlılıklarını bile sorgulayanıyorsa; biyerlerde bi yanlış yada terslik vardır...

Tam tersi olmasin. Bazilari sirf Sneijder'in formasini aldi diye ilk basta sevmemeye basladi. Feghouli'yi bende yetersiz buluyorum ama benim her gun Feghouli defolup gitmeli yazdigimi goruyor musun? Hain, seref yoksunu dedigimi goruyor musun? Belhanda ile ilgili forumda boyle yorumlardan cok okuyorum, yukarida sebebini acikladim zaten. Sirf boyle dusunen uyelere inat sonuna kadar savunacagim kendisini.

Ben defalarca 10 numara olarak yetersiz oldugunu dile getirdim ama bu adamin takima katkisi yok diyen kisiyle tartismaya bile girmem ben. Fernando ve Belhanda sayesinde akan oyunda en az gol yiyen takim biziz Terim geldikten sona orta sahamizi rahat gecen bir takim oldu mu? Adamin sahada basmadigi yer kalmiyor, defansa kadar gelip yardim ediyor, dikine oynuyor, topu ikinci bolgeden ucuncu bolgeye iyi tasiyor, cogu pozisyonu baslatiyor, eksikleri illa ki var ama takima katkisi da cok. Bonservisi ve maasi fazla dogru ama sezon oncesi transfer edilen her oyuncunun sozlesmesi fiyasko ve bonuslarla dolu.

Fatih hocanin dedigi gibi gelecek sezon 433 oynayacagiz ve ayni Fas milli takiminda oynadigi gibi uclu orta sahada oynayacak, yanina da kreatif bir 8 numara aldik mi tamamdir. Ha 5-10m bir teklif gelirse gidebilir.

Ben her zaman dedigimin arkasindayim ve buradaki bazilarinin aksine kendi egomu tatmin etmektense dogrulari konusmayi tercih ederim.

Tam tersi olmasin. Bazilari sirf Sneijder'in formasini aldi diye ilk basta sevmemeye basladi. Feghouli'yi bende yetersiz buluyorum ama benim her gun Feghouli defolup gitmeli yazdigimi goruyor musun? Hain, seref yoksunu dedigimi goruyor musun? Belhanda ile ilgili forumda boyle yorumlardan cok okuyorum, yukarida sebebini acikladim zaten. Sirf boyle dusunen uyelere inat sonuna kadar savunacagim kendisini.

Ben defalarca 10 numara olarak yetersiz oldugunu dile getirdim ama bu adamin takima katkisi yok diyen kisiyle tartismaya bile girmem ben. Fernando ve Belhanda sayesinde akan oyunda en az gol yiyen takim biziz Terim geldikten sona orta sahamizi rahat gecen bir takim oldu mu? Adamin sahada basmadigi yer kalmiyor, defansa kadar gelip yardim ediyor, dikine oynuyor, topu ikinci bolgeden ucuncu bolgeye iyi tasiyor, cogu pozisyonu baslatiyor, eksikleri illa ki var ama takima katkisi da cok. Bonservisi ve maasi fazla dogru ama sezon oncesi transfer edilen her oyuncunun sozlesmesi fiyasko ve bonuslarla dolu.

Fatih hocanin dedigi gibi gelecek sezon 433 oynayacagiz ve ayni Fas milli takiminda oynadigi gibi uclu orta sahada oynayacak, yanina da kreatif bir 8 numara aldik mi tamamdir. Ha 5-10m bir teklif gelirse gidebilir.

Ben her zaman dedigimin arkasindayim ve buradaki bazilarinin aksine kendi egomu tatmin etmektense dogrulari konusmayi tercih ederim.
Arkandayım sonuna kadar...

Üst Alt