Belhanda Attı, Fas Kazandı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda Attı, Fas Kazandı

Tam tersi olmasin. Bazilari sirf Sneijder'in formasini aldi diye ilk basta sevmemeye basladi. Feghouli'yi bende yetersiz buluyorum ama benim her gun Feghouli defolup gitmeli yazdigimi goruyor musun? Hain, seref yoksunu dedigimi goruyor musun? Belhanda ile ilgili forumda boyle yorumlardan cok okuyorum, yukarida sebebini acikladim zaten. Sirf boyle dusunen uyelere inat sonuna kadar savunacagim kendisini.

Ben defalarca 10 numara olarak yetersiz oldugunu dile getirdim ama bu adamin takima katkisi yok diyen kisiyle tartismaya bile girmem ben. Fernando ve Belhanda sayesinde akan oyunda en az gol yiyen takim biziz Terim geldikten sona orta sahamizi rahat gecen bir takim oldu mu? Adamin sahada basmadigi yer kalmiyor, defansa kadar gelip yardim ediyor, dikine oynuyor, topu ikinci bolgeden ucuncu bolgeye iyi tasiyor, cogu pozisyonu baslatiyor, eksikleri illa ki var ama takima katkisi da cok. Bonservisi ve maasi fazla dogru ama sezon oncesi transfer edilen her oyuncunun sozlesmesi fiyasko ve bonuslarla dolu.

Fatih hocanin dedigi gibi gelecek sezon 433 oynayacagiz ve ayni Fas milli takiminda oynadigi gibi uclu orta sahada oynayacak, yanina da kreatif bir 8 numara aldik mi tamamdir. Ha 5-10m bir teklif gelirse gidebilir.

Ben her zaman dedigimin arkasindayim ve buradaki bazilarinin aksine kendi egomu tatmin etmektense dogrulari konusmayi tercih ederim.

Kusura bakma ama; buraya kadar okudum ve gerisini okumadan yazmaya başladım..

sabahtan beri ne anlatıyoruz kime anlatıyoruz hepsi de boşunaymış.. Gene de son kez söyliim. Kimse belhanda faydasız kaldı demiyor ki zeten. Sadece aldığı ücretin karşılığını veremiyopr diye eleştiriyor.

Ama sen halen kendi kuyruğunu kovalar gibi herkesin önyargılı vziyette sezonbaşı hazırlık kampında eleştiriler başlamış mumelesi ile bir tutuyorsun...

SANA İLAHINLA MUTLU HAYALLER, AMA LÜTFEN BUNU BİZDEN UZAKTA YAPIN ...
ÇÜNKÜ ZARARI BİZE DOKUNUYOR. HEM TAKIMI TÖKEZLETEN FUTBOL OLARAK, HEMDE MALİYET OLARAK....

Kusura bakma ama; buraya kadar okudum ve yazmaya başladım..

sabahtan beri ne anlatıyoruz kime anlatıyoruz hepsi de boşunaymış.. Gene de son kez söyliim. Kimse belhanda faydasız kaldı demiyor zeten sadece aldığı ücretin karşılığını veremiyopr diye eleştiriyor.

Ama sen halen kendi kuyruğunu kovalar gibi herkesin önyargılı vziyette sezonbaşı hazırlık kampında eleştiriler başlamış mumelesi ile bir tutuyorsun...

SANA İLAHINLA MUTLU HAYALLER, AMA LÜTFEN BİZDEN UZAKTA YAPIN BUNU.
ÇÜNKÜ ZARARI BİZE DOKUNUYOR. HEM TAKIMI TÖKEZLETEN FUTBOL OLARAK, HEMDE MALİYET OLARAK....
HÜRMETLER

Kusura bakma ama; buraya kadar okudum ve yazmaya başladım..

sabahtan beri ne anlatıyoruz kime anlatıyoruz hepsi de boşunaymış.. Gene de son kez söyliim. Kimse belhanda faydasız kaldı demiyor ki zeten. Sadece aldığı ücretin karşılığını veremiyopr diye eleştiriyor.

SANA İLAHINLA MUTLU HAYALLER, AMA LÜTFEN BİZDEN UZAKTA YAPIN BUNU.

Belhanda'nin gol atmasi seni de baya rahatsiz etmis. Neyse sen art niyetli davranmaya et.

Takimi tokezleten oyuncu sampiyon takimin en onemli parcalarindan biri ;)

Belhanda'nin gol atmasi seni de baya rahatsiz etmis. Neyse sen art niyetli davranmaya et.

Takimi tokezleten oyuncu sampiyon takimin en onemli parcalarindan biri ;)

Belhanda nın turnuvanın altın ayakkabısını almasını ençok ben isterim.
çünkü bu halde iken yıllık 3M+ dan 2,8 e müşterisi olmayan belhandayı, 28 e gönderme şansımız doğabilir...

Hayal işte.... ister istemez birden aklına geliveriyo insanın ;D

Belhanda diğer 10 kişi+FT sayesinde bide şampiyonluk primi kazandı.

Adam gibi işini iyi yapıp oynasaydı 3-4 hafta evvel koparırdık bu işi...

Son düzenleme:
Adamı yuhladınız; Sosyal Medya hesablarini kapattı.

Öyle bir başlangıç oldu. Daha sonra açıldı ve daha da iyi olacaktır.

Düşünsene... Birisi iş den çıkıyor ve sen geliyorsun. Millet de sana gıcıklık yapıyor, sevmiyor ve kötü kötü mesajlar atıyor.

Elbette etki altında kalırsın. Ve bunların çoğu daha doğru dürüst çalışmaya başlamadan oluyor. Hangimiz 100% performans verir. Sabır sadece bir kelime değil.

Belhanda 28 yaşında 4-5 sene oynattıktan sonra bile 15-20 m euro'ya bile satabilirsin kuzey afrikalı oyuncu olduğu için katar'a gidebilir katar'da onu almak isteyecektir aynı şeyler Feghouli içinde geçerli 33-34'e geldi mi rahatlıkla elden çıkarabilirsin. Bu iki adamın bonservisine takılmamak lazım önemli olan verecekleri katkılardır zaten üst düzeye çıktığı zaman bu takımı ikisi de 5 sene taşıyacak potansiyeli var umarım dünya kupasında belhanda öz güven ve lig başlangıcı çok etkili olur

Adamı yuhladınız; Sosyal Medya hesablarini kapattı.

Öyle bir başlangıç oldu. Daha sonra açıldı ve daha da iyi olacaktır.

Düşünsene... Birisi iş den çıkıyor ve sen geliyorsun. Millet de sana gıcıklık yapıyor, sevmiyor ve kötü kötü mesajlar atıyor.

Elbette etki altında kalırsın. Ve bunların çoğu daha doğru dürüst çalışmaya başlamadan oluyor. Hangimiz 100% performans verir. Sabır sadece bir kelime değil.

Keşke daha da iyi olmayı becerebilip deli danalar gibi her topa saldırsa kırsa dağıtsa ortalığıda,
bak paranın karşılığı böyle verilir dedirtsede ben bu yazdıklarımdan utanmak zorunda kalsam...

Ama der misin buna umudum var mı, varsa yüzdele hele;
derim ki taş çatlasa %5 hadi beş de benim iyiniyetimden say deki%10 ... Anca o kadar işte şu halde bendeki ederi...

Birisi seni eleştiriyosa sadece eleştirenleri suçlamak egoizmin, kendini beğenmişliğin dibidir.
Adam olsa biraz eleştirileri ezmeye çalışır insan utancından...

Belhanda 28 yaşında 4-5 sene oynattıktan sonra bile 15-20 m euro'ya bile satabilirsin kuzey afrikalı oyuncu olduğu için katar'a gidebilir katar'da onu almak isteyecektir aynı şeyler Feghouli içinde geçerli 33-34'e geldi mi rahatlıkla elden çıkarabilirsin. Bu iki adamın bonservisine takılmamak lazım önemli olan verecekleri katkılardır zaten üst düzeye çıktığı zaman bu takımı ikisi de 5 sene taşıyacak potansiyeli var umarım dünya kupasında belhanda öz güven ve lig başlangıcı çok etkili olur

oynamayan, oynayamayan belkide oynamak istemeyen adamı kim alır yahu..
Mal müşteriye satılır derler ama, müşteride parasıyla rezil değil vezir olmak ister haklı olarak.. Bu halıiyle kimseyi vezir falan yapacak durumu yoktur. kimse de kusura bakmasın.
İyi oynasaydı zaten aldığınız fiyatın %10 karıyla bize verin diye kapımızda kuyruklar olurdu çoktan hatta devre arası..
Dönüp yüzüne bakan yok, nasılsa ellerinde patladı, mecbur zararına verecekler diye..

Ofsayt özürlü 5M lik burak bile o haliyle çinden alıcı buldu, gomise falan işte oynayana alıcı geliyo.
Var mı bunun hatırını soran... 2M 3M teklif etmek ayıp olur diye gelmiyolar belki de

Son düzenleme:
Keşke daha da iyi olmayı becerebilip deli danalar gibi her topa saldırsa kırsa dağıtsa ortalığıda,
bak paranın karşılığı böyle verilir dedirtsede ben bu yazdıklarımdan utanmak zorunda kalsam...

derim ki taş çatlasa %5 hadi beş de benim iyiniyetimden say deki%10 ... Anca o kadar işte şu halde bendeki ederi...

Birisi seni eleştiriyosa sadece eleştirenleri suçlamak egoizmin, kendini beğenmişliğin dibidir.
HÜRMETLER

oynamayan, oynayamayan belkide oynamak istemeyen adamı kim alır yahu..
Mal müşteriye satılır derler ama, müşteride parasıyla rezil değil vezir olmak ister haklı olarak.. Bu halıiyle kimseyi vezir falan yapacak durumu yoktur. kimse de kusura bakmasın.
İyi oynasaydı zaten aldığınız fiyatın %10 karıyla bize verin diye kapımızda kuyruklar olurdu çoktan hatta devre arası..
Dönüp yüzüne bakan yok, nasılsa ellerinde patladı, mecbur zararına verecekler diye..
HÜRMETLER

Her Futbolcu ya şans tanımak lazım.
Yoksa Garry de şutlanırdı daha sezon başlamadan.

Ha iyi para geliyor ve daha iyi birisini alabilir isek problem yoktur; Belhanda gider.

Bakalım bu transfer sezonu ne getirecek..

Üst Alt