Belhanda İçin Umutlar Tükenmedi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda İçin Umutlar Tükenmedi

Belhanda için umutlar tükenmedi
Ülkemizde ve Avrupa'da transfer dönemi kapandı; ancak Arap Yarımadası ve Katar'da transfer ayın 25'ine kadar devam ediyor.

Belhanda bu sezonki 2. golünü attı - Galatasaray (GS) Haberleri - Spor

Belhanda için de umutlar tükenmiş değil
Transfer döneminin bitmesine karşın Galatasaray'da gönderilecekler listesinin başındaki yerini koruyan Younes Belhanda için de umutlar tükenmiş değil. Sarı kırmızılı yetkililer Faslı oyuncunun satışı için çalışmalarını sürdürüyorlar.

Al Rayyan ve Al Duahil talip olmuştu
Belhanda'ya Katar'dan Al Rayyan ve Al Duahil takımı talip olmuş, Giuliuano ile yollarını ayıran Suudi Arabistan kulübü Al Nasr ise temsilciler üzerinden oyuncun transfer koşullarını sormuştu.

Özgür SANCAR - AJANSSPOR

Bence 2. yarilar girebilir boylece daha diri olur. 20 25 dakika kossunz press yapsin. Insallah ilk 11 hatasi yapilmaz

Bu takımın Belhanda’dan önce Feghouli,yönetim ve teknik heyet sorunu vardır.Belhanda kazandığımız tüm maçların en iyilerindendi bu sezon.

Neden arap ülkelerine gitmek istemiyor ben Havalimanında gördüm gayet islami bir hayat sürüyor gibiydi eşide öyle neredeyse tamamen kapalı bir hanımdı tanımasam arap turist zannederdim arap ülkeleri neden cazip gelmiyor İstanbul cezibe merkezi mi???

Bu arapla sozlesme yenilenmez umarım. Sezon sonu bonservisini alip gitsin. Gerek yok uzatmaya. Buna verilecek parayi marcao ve luyindamanin maaslarina ekleyin

Üst Alt