Belhanda İçin Umutlar Tükenmedi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda İçin Umutlar Tükenmedi

bu umudu feghouli için taşıyıp belhananin sezon sonu gideceği konusunda kendimizi ikna etmemiz lazim.

Feg defol çölde top oyna

Yerine kim oynayacak diye alıcısı varken kadroda tutmak yapılacak en büyük yanlış olur. Gerekirse devşirme oynatılır, gerekirse altyapıdan oyuncu çıkartılır. Belhanda'ya verildiğinin yarısı kadar şans verilse herkes daha başarılı olur. Devre arası Belhanda'yı satamazsın, en fazla salarsın.

Neden arap ülkelerine gitmek istemiyor ben Havalimanında gördüm gayet islami bir hayat sürüyor gibiydi eşide öyle neredeyse tamamen kapalı bir hanımdı tanımasam arap turist zannederdim arap ülkeleri neden cazip gelmiyor İstanbul cezibe merkezi mi???
Istanbul kendilerine ayak uydursun istiyorlar. Ve bunu son 10 yıldır çok güzel başarıyorlar.

Envoyé de mon ELE-L29 en utilisant Tapatalk

Neden arap ülkelerine gitmek istemiyor ben Havalimanında gördüm gayet islami bir hayat sürüyor gibiydi eşide öyle neredeyse tamamen kapalı bir hanımdı tanımasam arap turist zannederdim arap ülkeleri neden cazip gelmiyor İstanbul cezibe merkezi mi???
burda da yasayabiliyosa istedigi hayati niye oraya gitsin

Üst Alt