belhanda madem iyi neden teklif yok sorunsalı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

belhanda madem iyi neden teklif yok sorunsalı

1. çin ve arap külüpleri gibi para veriyoruz+çölde avrupadan uzak yaşıyacağına istanbul gibi avrupaya yakın yerde kalıyor.
2. arap ve müslüman olduğu için disiplinsiz gözüyle bakılıyor.

Teklif olup olmadığını bilmiyoruz. Gayet Fatih Terim'de bırakmamış olabilir. Sonuçta özellikle bizim takımda her şey basına sızmıyor.

Evet Dünya kupası finali ve CL finali oynamış. Dünyanın bir numaralı takımında oynamış adamı Belhanda ile aynı tutmadığımız için kusura bakma Aydın kardeş sadsa

Madem o kadar iyi idi neden kimse istemedi ve boşta kalmamak adına neredeyse bedavaya Nice'e gitti ? Sonra Arabistana kadar düştü..

Belhanda karşılaştırması yapmıyorum abartıdan söz ediyorum ama önce anlamak gerek tabi

Ne düşünüldüğü kadar iyi ne de sevildiği kadar kötü olduğu için ve maaşı da oldukça yüksek. Avrupa'da 8-9 m euro alsa bizden aldığına anca yetişiyor.
Sana aynen katılıyorum.

Ayrıca adam Avrupa'da ve iyi parayla oynamak istiyor. Yani kendisini seven bir hoca var. İyi para alıyor Hoca göndermek istemiyor... Niye durduk yere teklif gelsin? Yani böyle bir sorunsal var ise bu tamamen tek taraflı bir düşüncenin ürünüdür.

Bu Messi'ye kimse teklif götürmüyor demek ki Messi kötü oyuncu demekle aynı sığlıkta. Messi ile Belhanda'yı kıyaslamıyorum sığ düşüncelere göre bu örnek de çok alakasız olabilir ama durum şu. Galatasaray satmak istemiyor, Belhanda ayrılmak istemiyor. Bu kısımdan bakarsan benzer örnek...

Belhandaya asla De Bruyne, Sneijder muamelesi yapilmaz/yapilmamali. Lakin suan takımımızda onun yapabilecegini baska yapabilen yok. Meziyetleri oburlerine gore farkli. Ha bu sakar oldugu gercegini degistirirmi? Degistirmez. .

Hal böyleyken oyuncumuzu gommeninde anlami yoktur.

Maaşının yüksek ve genel olarak maliyetinin yüksekliği, Sneijder in yerine gelmesi, hocanın aşırı ve bana göre manasız övgüsü gözleri üstüne çekti.

Avrupada orta veya orta üst sıra takımlarda oynayacak 2-2,5 maaş alacak bir futbolcu. Oynadığı takımlar belli, kariyeri belli ama gel gör ki yukarıdaki sebeplerden aşırı ilgi odağı oldu bu adam üzerinden dönen muhabbet hakikaten çok gereksiz. Şu anki kadroda ihtiyaç var mı var, oynar mı oynar, katkı sağlar mı sağlar bu kadar yani.

Kendisi dursunun kazığı bu maliyetle transfer edilecek ve pynatılacak adam değil kesinlikle.

Üst Alt