belhanda madem iyi neden teklif yok sorunsalı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

belhanda madem iyi neden teklif yok sorunsalı

ustad sıkı bir belhandacı cıktı.Kendisinde 2. can esmer havası alıyorum.Neyse bundan sonra anti belhanda team dusunsun.Ustadın gazabından onlara ancak tanrı yardım edebilir.
Fedakarları sever GALATASARAY üstadım ne diyordu Baba Gündüz;

"Galatasaray bir his takımıdır. renklerine aşık birbirlerine seven futbolcuların takımıdır. galatasaray feragat ve fedakârlıklarla çalışacak futbolcuların takımıdır. galatasaray şımarıkları, kendini beğenmişleri, yalnız kendini düşünenleri sevmez. kısacası galatasaray, bir halatı hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takımıdır"

Fedakarları sever GALATASARAY üstadım ne diyordu Baba Gündüz;

"Galatasaray bir his takımıdır. renklerine aşık birbirlerine seven futbolcuların takımıdır. galatasaray feragat ve fedakârlıklarla çalışacak futbolcuların takımıdır. galatasaray şımarıkları, kendini beğenmişleri, yalnız kendini düşünenleri sevmez. kısacası galatasaray, bir halatı hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takımıdır"

23jjd0.jpg

IMG_20190925_154015.jpeg

IMG_20190925_160259.jpg

Gecen sezon devre arasinda teklif geldigini, sampiyonluk yarisi icin gidisine musade edilmedigini aciklamisri Terim.

Muhtemelen de bu yaz 7-8, birseyler gelmistir ama bu paralara degmeyecegini dusunmustur Terim.

Eee madem bu adamın bir tık üstü zidane,de bruyne falan ülkeye gelmis topu 2'den 3e taşıyan en iyi oyuncu eee niye teklif yok bu adama ? Araplar bile almadi

Bir tık üstü dediğin oyuncular gözleri kapalı 50 metreden gelen topu nokta mükemmellikle kontrol ederler. Belhanda’yı kaç kere 5-10 metre yanından hafif seken topu kontrol etmeye çalışırken 1-2 metre ayağından istemsiz açtığını gördük? Adamın tekniği oynadığı mevki için düşük.

O oyuncularla Belhanda arasındaki kalite farkı o kadar büyük ki, konuşmaya değmez.

İlk 2 yılındaki sneijder değil tabiki zaten sneijderle karşılaştırmak saçma ama burda bahsedildiği kadar kötü de değil.bı grup belhandaya ciddi halde takık ve onun gözünde belhanda inanılmaz gereksiz.bu başlığı da anlayamadım teklif gelmediğini nerden biliyoruz geldi demiyorum ama nerden biliyoruz gelmediğini

Üst Alt