Belhanda Sezon Sonu Al-Ittihad'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda Sezon Sonu Al-Ittihad'da

Diger yüksek ihtimal;
Seneye sistem 4-4-2'ye evrilir. Ortasaha da Ndiaye'nin boşluğu buna uygun bir oyuncuyla doldurulur Savanier vs.
Mitroglou-Diagne'nin yanına Tetteh gelir.
Sol kanada da Trezeguet.
Bu esnada satılan gönderilen oyuncular da olacaktır tabii.

aynen he

puzzlenın parçaları birbirine şak diye oturdu şimdi..

kesin ön protokol falan da yapılmıştır.. eee sattığın kadar alabiliyorsun, seneye belhanda gider kim gelir ?

30.06.2019 sözleşmesi biten 10 numaralar

Aaron Ramsey
Juan Mata
Ander Herrera
David Luiz
James Milner
Olivier Giroud
Eliaquim Mangala
Daniel Sturridge
Andreas Pereira
Neeskens Kebano
Mata yada James Milner olsa keşke

maaşı zaten her türlü vereceksin.

imza parası da artık prim gibi birşey oldu
şuana kadar ki transferlerin maaşı güzel mesela
Ama dursun Özbek dönemine bakiyorsun feghouli, belhanda, fernando... Maaşları facia.
O yüzden dikkat etmek lazım. Genel kar/zarar durumunda maaşlar bonservisten daha fazla etkili.
Tabii ki maaşı normal olan oyuncuyu pazarlamakta çok daha basit

Orta saha ile forvet arası bağlantı kuracak, ofansif yönü kuvvetli, şutları kaleyi bulan, santraforun etrafında dolanıp destek verecek 2. forvet gibi aralara girecek, ceza sahasında ve çevresinde etkili, oyunu yönlendirip hücum organizasyonlarını üstlenecek, takım savunmasına katkı verebilecek, askerliğini yapmış, tercihen word excell programlarını bilen, 26 yaşını aşmamış, prezentable bir oyuncuya ihtiyacımız var.
Yani pek örnek gelmedi aklıma da araplardan gidersek şu ajaxtaki ziyech tarzı bi oyuncu bulabilirsek uygun maliyete takımdaki büyük bir boşluğu doldurmuş oluruz

Ince oyun acisindan gitmesine uzulurum. Ama maddi yonden cok agir bir yuk biniyor takima.

Ben bizim yonetimin finans anlayisini takdir etmeye basladim. Birde guven duymaya basladim. Eger yerine onun ayarinda veya daha ustu birini bulabilirlerse transfere hayir demem

Selçuk sözleşme bitiyor, Belhanda para kazandırarak gidiyor, Maicon para kazandırarak gider, Feghouli'de 5€+ ya giderse tadından yenmez maç bütçemiz acayip rahatlar.
En kariyerlisi ve bilineni Fegh. Be hatta dogruysa yazin 13 milyonluk teklif gelmis ama gitmemis. Fatih Hoca da o yuzden sezon basi yedek oynatti hep. Bence en az 10 milyon vermeliler. Yasi hala genc. Guliano bile 13 milyona filan gitti.

Takimin en onemli oyuncusunu kusturme pesinde kosan ibrahim seten yalakasi.

Azicik kesinde oyuncunhza sahip cikin.

Bu sezon sampiyon olacagiz

Belhanda dan gelecek paraya aetı olarak yunusu satarak direk trezeguet bonservis, onyekuru ndiyane emre akbaba nın durumuna göre 10 no kiralamaya basacaz gibi. + olarak Feghouli yi de gönderebilir hoca

şimdiden birine baksınlar mümkünse 10 numara olsun,şut çekebilsin,pas atabilsin,saçma sapan top kayıpları yapmasın,gereksiz kartlarla takımı yakmasın...

Belhanda giderse o parayla ilk once iyi bir 8 numara alinmali. Kanat icin en kotu Emre Mor kiralanir, ama kanat alip da orta saha almazsak helak oluruz.
Maicon un bonservisi artik seneye sayilir. Belhandaninda . Atiyorum bu ikiliden 12 mio cikardik. Luyindamadan 6 kesilir 6 Kalir. ( ya da maicon simdi gider. Mayis da Luyindama alip, Belhandanin 9 Miosuna ellenmez)

Ndiaye+ Onye de gidiyor.

Fernando xxxx
Fegh xxxx xxxx
Diagne

Bu uc yeri mutlak doldurmamiz gerek.trezeguet baya iyi gelir.
Savanier icin de kira + satin alma taktigine girmek gerek. Bir de Ya kanat ya da CAM alip takim daha da iyi olur. Bana kalsa Onyekuru ile Konusup bir sene daha kiralansa iyi olur, uc taraf icin

Fernando Savanier
Onye Fegh Treze
Diagne

Guzel gozukuyor

9 milyon euro müthiş olur. Yıllık ücretinden de kurtulmuş oluruz. İnşallah bu haber gerçektir

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt