Belhanda Sezon Sonu Al-Ittihad'da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda Sezon Sonu Al-Ittihad'da

Maicon un bonservisi artik seneye sayilir. Belhandaninda . Atiyorum bu ikiliden 12 mio cikardik. Luyindamadan 6 kesilir 6 Kalir. ( ya da maicon simdi gider. Mayis da Luyindama alip, Belhandanin 9 Miosuna ellenmez)

Ndiaye+ Onye de gidiyor.

Fernando xxxx
Fegh xxxx xxxx
Diagne

Bu uc yeri mutlak doldurmamiz gerek.trezeguet baya iyi gelir.
Savanier icin de kira + satin alma taktigine girmek gerek. Bir de Ya kanat ya da CAM alip takim daha da iyi olur. Bana kalsa Onyekuru ile Konusup bir sene daha kiralansa iyi olur, uc taraf icin

Fernando Savanier
Onye Fegh Treze
Diagne

Guzel gozukuyor
fernando'ya kesin yol verilir. son senesinde 3.5 milyon euro alan oyuncu olmaz.

Bu sene önümüzde, yıllardır dile getirdiğimiz Türkiyenin bayern munihi olma fırsatı var.akbilin ömrü uzun sürmez bizim esas rakipler ne olursa olsun şikeci kardeşlerdir.İkisininde hali ortada hem mali açıdan hemde futbol olarak durumları ortada inşallah daha da beter olurlar.Bu sene şampiyon olursak ki olacağız inancım tam (Allahın izniyle tabi) febe büyük olasılık men alıcak bejeke desen febe kadar batık.Valla yeni bir seri yapabiliriz.İyi de yönetilirsek önümüzdeki 10 yılın en az 7 sinde 8 zinde biz şampiyon oluruz.Bu tip free transferler şimdiden izlenmeli Hocamızın mantalitesine en uygun isimler ile şimdiden anlaşılmalıdır

Kisacasi kral demis ki tamam Fatih hocam sezon sonuna kadar burdayim, takimi sampiyon yapip ayrilacagim

bel-750x410.jpg

1 ay sonra 29 olacak bu sezondan sonra kalması zarar zaten. Takımın güncel 11 yaş ortalaması 27.4 bunu mümkünse 26'ya çekelim. Atalay şu ozan vari çıkışı yapsa 10 numaraya ihtiyaç yok aslında daha Akbabuş filanda var elimizde.

zaten 2 seneye kalmaz kendi frenkie de jong'umuz da geliyor herkes hazır olsun. ;)

Trezege yazmışsınız da ben onu Feg yerine düşünüyorum. Anthony Knockaert'ın yoklanması taraftarıyım pahalı gelirse eğer, Trezege, Feg sonrası en iyi tercih olur. Daha başka wonderkidler de bakılabilir.
Viktor Tsyhankov (D.KIEV) (çok zor ama...)
Lukas Haraslin(LEGİA GDANSK)
Giorgi Kharaishvili (GÖTEBORGS) takibe alınmalı. Kiril Despodov'u da yazacaktım ancak onu Cagliari kapmış.

gelecek parayı tek kişiye yatırmak yerine potansiyelli ucuz isimlere yatırmamız daha doğru olur, satılcak adamda kalmadı ndiaye ve onyekurunun yerlerine adam lazım parayı olduğu gibi trezeguete yatırırsak olmaz..

Imbula'nın sözleşmesi bitiyor. N'diaye de tekrar kiralanabilir Stoke başka teklif almazsa. Belhanda, Feghouli ve ciddi teklif gelirse yaşı nedeniyle Fernando da satılabilir. Mali açıdan sorun yaşanmaz tahminimce.

4 milyon üstü yıllık alıyor.

Muazzam iş.
Sneijder,Hagi olmadıkça 30 yaş üstü vasat oynayan bir oyuncuya o para verilmez.

Üst Alt