Belhanda: "Terim konuşunca bir 90 dk daha oynayacak gibi oluyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda: "Terim konuşunca bir 90 dk daha oynayacak gibi oluyorum"

Galatasaray'ın Faslı oyuncusu Belhanda, şampiyonluğun ardından Dirar ve Aatıf'ın kendisini aradığını belirterek "Şampiyonluğu hak ettiğimizi söylediler" dedi.

Galatasaray'ın 21. şampiyonluğunun ardından Belhanda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte Faslı oyuncunun öne çıkan sözleri:

- Ben 6 numara gibi futbola başladım ve lakabım pitbull'du. O agresif tarzım benim karakterim. Bu yüzden bazen çok fazla kart görüyorum.

"TERİM KONUŞUNCA 90 DAKİKA DAHA OYNAYACAK GİBİ OLUYORUM"

- Gol ve asistte 18'i geçmek istiyorum. Ama asıl bakmanız gereken nokta pas istatistiği.

- Terim konuşmanın sonunda "Allah yardımcınız olsun" dediğinde bir 90 dakika daha oynayacak gibi oluyorum.

"DIRAR VE AATIF BENİ ARAYIP TEBRİK ETTİ"

- Başakşehir'i yenince rahatladık. O maçtan sonra şampiyon olabileceğimize inandım.

- Dirar ve Aatıf beni arayıp tebrik etti ve şampiyonluğu hak ettiğimizi söyledi.

skorer

Ekli dosyalar

• indir.jpg
    indir.jpg
    6.1 KB · Görüntüleme: 150
çok sövdük belki ama yararlı işler yaptı sezon boyunca. oynamadığı maçlarda sahaya yansıtamadığımız oyunumuzla farkettik eksikliğini.

Arap ülkelerinden 10m+ teklif olduğu konuşuluyor her yerde, hediye paketini en temiz şekilde hazırlamamız lazım

çok sövdük belki ama yararlı işler yaptı sezon boyunca. oynamadığı maçlarda sahaya yansıtamadığımız oyunumuzla farkettik eksikliğini.

Muazzam bir cümle Danyal Bey gerçekten. Bir çırpıda anlaşılmayacak değerde. Anlamayanları salla. Genel olarak okuduğunu anlamayan insanlar.

İçerik, hakikat olarak ama pek değerli bulamayacağım ifadeler. Ağustos ayında Belhanda'sız lige başlasak yokluğunu hissetmeyiz.

giphy.gif

Üst Alt