Belhanda: "Terim konuşunca bir 90 dk daha oynayacak gibi oluyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda: "Terim konuşunca bir 90 dk daha oynayacak gibi oluyorum"

çok sövdük belki ama yararlı işler yaptı sezon boyunca. oynamadığı maçlarda sahaya yansıtamadığımız oyunumuzla farkettik eksikliğini.

Duygusal yönün ağır bastığından ne yazık ki çok çabuk yumuşayan, hızlı biçimde mantıklı olandan uzaklaşma eğilimindesin güzel kardeşim. :D Daha önceden de gözlemlemiştim bu huyunu, dost olunacak, sır paylaşılacak adamsın lakin sana iş emanet edilmez.

Bunları niye yazdığımı da bilmiyorum ayrıca.

Younes Belhanda: "Wesley ile kendimi karşılaştıramam çünkü 8 numara olarak oynuyorum. Çok gol atamadım ama asıl bakmanız gereken nokta pas istatistiği."

Dd3m_txVwAEd_xW

Duygusal yönün ağır bastığından ne yazık ki çok çabuk yumuşayan, hızlı biçimde mantıklı olandan uzaklaşma eğilimindesin güzel kardeşim. :D Daha önceden de gözlemlemiştim bu huyunu, dost olunacak, sır paylaşılacak adamsın lakin sana iş emanet edilmez.

Bunları niye yazdığımı da bilmiyorum ayrıca.
haha hosgeldin abi :D
yok aslında cümlenin sonunda "güzel paraya satılsın" cümlesi de vardı ama adamı o kadar gömdüm ki son zamanda içim elvermedi bu güzel konu içeriğinde. :D

Üst Alt