Belhanda'dan Irkçılık Tepkisi: "Ben kesinlikle bir bedeviyim fakat Galatasaray'ı seven bir bedeviyim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda'dan Irkçılık Tepkisi: "Ben kesinlikle bir bedeviyim fakat Galatasaray'ı seven bir bedeviyim"

Belhanda, kendisine ırkçılık yapan Galatasaray Divan Kurulu üyesini Instagram hesabından ifşa etti.

Belhanda: "Bu kabul edilemez. İlk olarak bir hakemin 'Negro' tabirine maruz kaldık, şimdi Galatasaray Disiplin Kurulu Üyesi 'bedevi' tabirini kullanıyor. Bu ırkçılık daha ne kadar ileri gidecek. Dostum, ben kesinlikle bir bedeviyim fakat Galatasaray'ı seven ve temsil eden bir bedeviyim."

Younes Belhanda'nın kişisel hesabından sert bir şekilde tepki gösterdiği @CemCemiroglu kulübümüzün Divan Kurulu üyesi olmasının yanı sıra aynı zamanda mevcut yönetimde Disiplin Kurulu yedek üyeliğini de yürütüyor.

1610397474996.png

inadına kalıp şampiyonluk kazandırmaya devam edecek

Berke Karabacak

Ha biz forumlarda bazen sinirlenince diyebiliyoruz da dayı sen kulüpte iyi kötü mevki sahibisin böyle şeyler yazılır mı ya sıradan taraftar gibi?

Üst Alt